Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Frissítő hatású tusolózselé

Gyengéden tisztítja a bőrt, élénkíti a testet és a lelket a mocsári kockásliliom illatával.

zdoreebaba

2017. augusztus 24.

Nyári felfrissülésre a legalkalmasabb tusolózselé. Személy szerint a nagy nyári kedvencem a testápolójával és a kis kölnijével együtt. A balatoni nyaralásom legfőbb szépségápolási kelléke volt. Ha megszagolom egyből eszembe jutnak a Zamárdiban töltött naplementék, a hűvösebb augusztusi esték és a frissítő balatoni reggelek. Nem habzik túlságosan, az állaga valóban géles, enyhén citromsárga színű. A csomagolása nagyon aranyos, egyedi tervezésű.
Az illatába pedig szabályszerűen szerelmes lettem. A görögdinnye meglehetősen dominál benne és a kockásliliom egy kicsit savanykássá teszi, ami egy igazi felüdülés a testnek és a léleknek egyaránt. Sajnálom hogy csak 200 ml-es, mert gyorsan kifogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.