Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Lolychan, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. november 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Extra könnyű szérum, amely hűsíti és szaténos tapintásúvá teszi a bőrt. Intenzíven hidratál, fokozza a bőr ragyogását és véd a szabadgyökök káros hatásaival szemben. Természetes svéd összetevők - antioxidáns fekete áfonya, törpemálna kombinációját, valamint C- és E-vitamint tartalmaz.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Cuni95

2019. január 22.

Teljes áron nekem kicsit borsos. Megtisztított, szárazságtól húzódó (csikorgósan tiszta) bőrre vittem fel. Engem picit zavar, hogy miután beitta a bőröm hagy maga után némi ragacsos érzetet amit nyáron tuti nem fogok majd szeretni... még tesztelem, és update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. június 16.

Én megadom az 5 csillagot, mert nagyon könnyű és kellemes a használata. Nekem gyorsan beszívódik, igaz utána kb 2-3 percig még picit ragacsos a bőröm. Nagyon jól hidratál. Miután beszívódott, én az Optimals Hydra Matte fluidot szoktam használni. Tökéletes duett a nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 16.

danyadi77

2018. június 6.

Update: kezdem megszeretni. Így a melegben többet nyúlok utána, kellemes, frissítő érzés és hidratálás a bőrömnek.

Én is úgy érzem, hogy nem fog hiányozni, ha elfogy. Érdekes, azt gondolnám, sokat beszív a bőröm, mert olyan vizes/zselés állagú, de nem, sőt még ragacsos is marad a bőröm utána. Semmi extra. Más hidratáló szérumot is használok, talán azért nem olyan feltűnő a hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

ALettah

2018. május 30.

Én most jól megvédem ezt a kis szérumot, nekem nagyon bejött. Nappali krém alá használom két hete, extra hidratálás miatt, és érezhető a különbség - simább, teltebb, jobb állagú az arcom, és még eddig megúsztam a minden télen megjelenő vörös száraz foltokat az államon, ahol a kabát és a sál súrolja a bőrt. Géles állagú, picit lassabban szívódik be, de pár perc alatt beitta a bőr, akkor mehet rá a rendes krém majd a smink, ha szükséges. Szerintem az összetevőivel sincs baj, parfüm meg tartósító a piros pontos, de nem is mondták, hogy egy bio termék lenne. Az illata kicsit férfias, nekem tetszik.
Az akciós árát számomra teljesen megérte.
Update: Elfogyott és nagyon hiányzik. Ha újra akciós lesz, egyből kettőt veszek majd belőle, a teljes árát valahogy fázom kifizetni. Sajnos az üvegből lehetetlen kinyerni normálisan az utolsó adagokat, én egy bambuszpálcával piszkáltam ki belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Az akciós árát számomra teljesen megérte.

Deepy

2018. február 10.

Először meglepett az "arcszesz" illat, de hamar elillan. Nagyon jól hidratál, feltölti a bőrömet. Viszont nekem elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Nixa

2018. január 16.

Hát nem is tudom, nem használom gyakran hébe hóba ha eszembe jut :D Olyan nem is tudom mit mondjak róla, ha felkenem jó, de ha elhagyom és nem használom hetekig akkor sem hiányzik nagyon az arcápolási rutinomból, kicsit talán többet vártam volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

gy.zsanii

2017. december 18.

Nekem nagyon bejött!! Hidratál, puha lesz tőle az arcom, nem zsíros nem okoz pattanásokat teszi a dolgát !! :) Én is akciósan vettem. Néha éjszaka bekenem és reggelre tökéletesen beszivódik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 18.

eperturmix

2017. december 4.

Teljes áron biztos nem venném meg,így akciósan nem rossz.Nappali krém alá használom,így télen szeretek rétegezni.Szeretem az állagát,az illata valóban kicsit sok.Nálam pattanást nem okozott,persze olyan nagy változást sem vettem észre,a bőröm puha,sima,de ezt simán csak krémmel is ellehet érni.Végeredményben elhasználom,de nem kötelező darab,többször nem hiszem megveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Nemlin

2017. november 28.

Nappali krém alá használom, a kettő együtt megfelelő hidratáltságot nyújt. Akciósan vettem, a teljes árát sokallom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 28.

fdorottya

2017. november 28.

Életem egyik legrosszabb arcápolója. Nagyon erős illata van, ragad felkenés után. Ami a legbosszantóbb benne, hogy másnapra telle lettem apró pici pattanásokkal. Összetevőit nézve jobb is, hogy kidobtam. Soha többet kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak