Oriflame

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Lolychan, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. november 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Extra könnyű szérum, amely hűsíti és szaténos tapintásúvá teszi a bőrt. Intenzíven hidratál, fokozza a bőr ragyogását és véd a szabadgyökök káros hatásaival szemben. Természetes svéd összetevők - antioxidáns fekete áfonya, törpemálna kombinációját, valamint C- és E-vitamint tartalmaz.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 2500 Ft , Eladó: zdoreebaba
Állapot: Új, Helyszín: Balassagyarmat, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges, bármely verzió lehetséges

zonga

2021. január 3.

Szép, igényes üvegben van a termék. Áttetsző, enyhe illatú gél.Jó termék, de szerintem drága (és azért olyan nagyon sokáig nem tart ki), akciósan érdemes megvenni. Jól hidratál, gyorsan felszívódik, jót tesz a bőrnek, de semmilyen extrát nem éreztem, nem tűnt fel, mikor már nem használtam, számomra nem látványos, nem érezhető nagyon a hatása. Egy szárazabb bőrön lehet, hogy jobban segít. Azért a bordó változat (age-revive) jobban bevált, azt jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 3.

zdoreebaba

2020. augusztus 22.

Mindennapos használat mellett cirka 1-1,5 hónap alatt kivégeztem. Munkába menet előtt a reggeli órákban használtam és imádtam rá sminkelni. Állagában talán a L'oreal aloe vera vizes szérumhoz tudnám hasonlítani, nagyon kellemes, géles-zselés állaga van,ami nem ragacsozódik, gyorsan beissza a bőr és intenzíven hidratál is. Könnyed, enyhe virágos illata van. A bőrömmel egyszerűen csodákat tett, a reggeli nyúzott arcomból Csipkerózsika bőrt varázsolt és nem túlzok... Napindító szérumnak nekem tökéletes. Már két flakonnal el is menekítettem, hogy legyen a szűkösebb napokra is belőle. Érdemes volt kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Bonnieoo7

2020. március 9.

Komoly mennyiségű termék, melyet akciósan vettem kevesebb, mint 1500 Ft-ért. Mivel most kaptam meg, sokat nem tudok mondani róla, tetszetős style, lezárható pumpa elfordítással. Illata nekem tetszik, bár picit erős, nem indokolt számomra. Víztiszta géles állagú a szérum, kézfejemen próbáltam, ma este már megy az arcomra. Annyit várok tőle, hogy feltölti nedvességgel a bőrömet. ⛲
Remélem kedvenc lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 9.

Remélem kedvenc lesz!

Bambusz92

2020. február 15.

Enélkül a kis szárum nélkül én már nem tudok élni. Mindig próbálom akciósan megvenni, ha úgyvan leváltani, próbáltam mást is de mindig visszatérek hozzá. Az esti rutinom első lépése ő. Főleg így télen rendkívül sokat segít és nem húzódik hámlik az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Cuni95

2019. január 22.

Teljes áron nekem kicsit borsos. Megtisztított, szárazságtól húzódó (csikorgósan tiszta) bőrre vittem fel. Engem picit zavar, hogy miután beitta a bőröm hagy maga után némi ragacsos érzetet amit nyáron tuti nem fogok majd szeretni... még tesztelem, és update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

bendi13

2018. június 16.

Én megadom az 5 csillagot, mert nagyon könnyű és kellemes a használata. Nekem gyorsan beszívódik, igaz utána kb 2-3 percig még picit ragacsos a bőröm. Nagyon jól hidratál. Miután beszívódott, én az Optimals Hydra Matte fluidot szoktam használni. Tökéletes duett a nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

danyadi77

2018. június 6.

Update: kezdem megszeretni. Így a melegben többet nyúlok utána, kellemes, frissítő érzés és hidratálás a bőrömnek.

Én is úgy érzem, hogy nem fog hiányozni, ha elfogy. Érdekes, azt gondolnám, sokat beszív a bőröm, mert olyan vizes/zselés állagú, de nem, sőt még ragacsos is marad a bőröm utána. Semmi extra. Más hidratáló szérumot is használok, talán azért nem olyan feltűnő a hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

ALettah

2018. május 30.

Én most jól megvédem ezt a kis szérumot, nekem nagyon bejött. Nappali krém alá használom két hete, extra hidratálás miatt, és érezhető a különbség - simább, teltebb, jobb állagú az arcom, és még eddig megúsztam a minden télen megjelenő vörös száraz foltokat az államon, ahol a kabát és a sál súrolja a bőrt. Géles állagú, picit lassabban szívódik be, de pár perc alatt beitta a bőr, akkor mehet rá a rendes krém majd a smink, ha szükséges. Szerintem az összetevőivel sincs baj, parfüm meg tartósító a piros pontos, de nem is mondták, hogy egy bio termék lenne. Az illata kicsit férfias, nekem tetszik.
Az akciós árát számomra teljesen megérte.
Update: Elfogyott és nagyon hiányzik. Ha újra akciós lesz, egyből kettőt veszek majd belőle, a teljes árát valahogy fázom kifizetni. Sajnos az üvegből lehetetlen kinyerni normálisan az utolsó adagokat, én egy bambuszpálcával piszkáltam ki belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Az akciós árát számomra teljesen megérte.

Deepy

2018. február 10.

Először meglepett az "arcszesz" illat, de hamar elillan. Nagyon jól hidratál, feltölti a bőrömet. Viszont nekem elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Nixa

2018. január 16.

Hát nem is tudom, nem használom gyakran hébe hóba ha eszembe jut :D Olyan nem is tudom mit mondjak róla, ha felkenem jó, de ha elhagyom és nem használom hetekig akkor sem hiányzik nagyon az arcápolási rutinomból, kicsit talán többet vártam volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak