Oriflame

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: musume, Módosítva: 2016. április 22.

Kiszerelés:   50 db
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A mattító kendő felitatja a zsiradékot a bőrről, csökkentve a zsírfény megjelenését. Gyengéden nyomja a kendőt a bőrre a T-zónában vagy más, zsíros területre. Smink fölött is használhatja. Praktikus kivitelének köszönhetően bárhová magával viheti. 50 pcs

lenlilla0924

2015. október 27.

Ezt a kamut!!! Ilyen papírt az írószerben is kapni, és nem kerül ennyibe, visszaküldettem rögtön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

Tündérvirág

2015. augusztus 22.

Nekem nem jött be. Nemrég rendeltem, teszteltem pár napig, de semmit nem itatott fel a bőrömről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

sminkimado

2015. augusztus 16.

Nekem nem működik a kis ragacs ami adagolni és a papírok pedig csak rövid időre hat és nekem még addig se mert aligha szív be valamit

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 16.

mitrealina

2015. július 17.

Most használom a 2. Csomagot, szeretem, mert nem túl drága, és viszonylag jó, mivel látom a zsírfoltot a papíron használat után, mondjuk nem túl tartós a hatása, órákat szerintem nem bír ki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 17.

ForestNymph

2015. június 24.

Anno mikor megjelent elhasználtam egy csomaggal. Jónak jó volt, nem szedte le a sminket, szépen felszívta az olajos réteget a bőrömről. De egy mezei papírzsepivel is elérem ugyan ezt. Szimpla zsírpapír semmi extra. Viszont aki most próbálkozik ilyen kendőkkel, annak ajánlom, mert a funkcióját betölti. Én csak az ára miatt nem éreztem hiányát, hogy újra vegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Vajdus23

2015. június 12.

Én nagyon szeretem, a nyári hőségben kitűnő szolgálatot nyújt. Felszívja az összes nedvességet az arcomról, és teljesen matt lesz a végeredmény a sminkem elkenődése nélkül. Az 50 db pedig sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 12.

musume

2013. március 23.

2012. augusztus 28.:
Nekem bevált. Az ígéretét betartja, tényleg felissza a zsiradékot a bőrömről, és utána már nem fénylik a bőröm. De elég kicsik a kendők (amit nevezzünk csak zsírpapírnak), így egy darab nekem kicsit kevés az arcomra, de kettő meg már sok. Ahhoz képest, hogy szerintem ez egy hagyományos zsírpapír, elég húzós ára van. De a táskámban elkel egy csomag belőle, ha nappal kicsit igazítani akarok az arcomon. Az ára miatt nem adok neki 5 csillagot.

Update 2013. március 23.:
Azóta már találtam sokkal olcsóbban ugyanilyen jó mattítót, úgyhogy ezt már nem fogom újravenni, mert drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

2012. augusztus 28.:

Update 2013. március 23.:

melike_0817

2013. március 20.

Enélkül élni sem tudok. Sajnos zsíros a bőröm, és mattító termékekkel is, du-ra kifénylik. Nem szedi le a sminket, én imádom, viszont sajnos drága egy kicsit. Egy kendő nekem a homlokomra elég, és ha az egész arcomat át szeretném vele dolgozni, akkor kettő kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.