Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: markovichm, Módosítva: 2019. október 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ivett93

2015. augusztus 2.

Pár éve bőrvizsgálatom voltam a helyi Oriflame mintaboltban, ahol azt állapították meg, hogy vízhiányos a bőröm, így ezt a terméket ajánlották.
Én is azt tapasztaltam (mint páran már előttem), hogy mintha egy érdekes réteg került volna az arcomra, ami nem szívódott be. Lényeges változást nem tapasztaltam. Azóta sem vásároltam újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

0bikbik0

2015. július 15.

Pár éve - oriflame-es korszakomban - ezt is használtam. Nekem tömény szilikonérzést adott, de ezen az érzésen kívül egyéb hatását nem tapasztaltam. Nem fokozta a bőröm hidratáltságát, nem lett különösebben puha, vagy rugalmas tőle. Olyan semmilyen, és ehhez képest drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 15.

Mirtus

2014. március 24.

Egyszer próbáltam ki kúraszerűen az összes ampullát. Egy érdekes tapintású, enyhén sikamlós vékony filmréteget képezett a bőrömön, ami kellemetlen érzés volt a számomra. A hidratálást éreztem, azonban ez a furcsa érzet megpecsételte a terméket. Érdekes módon az összes "oxigénes" termékükre hasonlóan reagálok. Tapasztalatnak jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 24.

janush

2013. november 26.

Valami akció keretében jutottam hozzá.Egy kúra végig, és nekem lenni babapopsipofi. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

Oraculum

2013. augusztus 24.

Akciósan vettem, nagyon tetszik, hogy felkenve selymes-púderes érzése van, és hamar beszívódik, igazán frissítő:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Habchók

2013. február 8.

A hidratáló krémjével együtt használtam. Isteni termék. Mélyhidratáló és nagyon puhává tette a bőröm. Ha akciós lesz biztos veszek még!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

greengirl115

2012. december 16.

Nagyon meglepett, nagyon puha lett tőle a bőröm, fantasztikusan hidratál! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Nagyon meglepett, nagyon puha lett tőle a bőröm, fantasztikusan hidratál! :)

ancsika3

2011. december 27.

Az én arcom is olyan lett, mint babakoromban. Nagyon szuper! Biztos, hogy fogok még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 27.

bettireka

2011. július 4.

Használata után olyan lett az arcom tőle mint a babák bőre, nekem tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

Használata után olyan lett az arcom tőle mint a babák bőre, nekem tetszik!

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, BHT, Yeast Extract
Hidratálók: Dimethiconol, Mannitol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology