Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: danyadi77, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

A sminkszivacs lekerekített oldala ideális az arc teljes fedéséhez, a csúcsos rész a bőrhibák és nehezen elérhető területek fedéséhez, a lapos rész a kontúrozáshoz.

marlu

2020. december 5.

Ez a második sminkszivacsom. Elsőnek az RT sminkszivacsát használtam, mivel ez hasonlít rá, ezért váltottam. Számomra strapabíróbbnak bizonyult, mint az RT szivacsa, az ugyanis fél év után elkezdett mállani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

xszemyx

2020. március 24.

Nekem nem vált be. Sokkal jobb a lila társa. Bár ennek az alakja praktikusabb, de nagyon sok terméket magába szív, és nem is ereszti. Brutál alapos, legközkedveltebb blendertisztító technikával sem jött ki belőle szinte semmi. Alapozni lehet vele, de nem gazdaságos, vannak ennél jobb szivacsok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

nori145

2019. május 28.

Nagyon megvagyok vele elégedve :D nemrég kaptam az alapozókat szépen eloszlatja, és nem szív magába sokat. Könnyen lehet tisztítani és nincs ilyen gagyi hatása

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Judiit

2019. március 29.

Imádom. A nehezebb textúrájú alapozóimhoz használom leginkább . Gyönyörűen eloszlatja és természetessé varázsolja a sminket. Sok terméket nem szív magába. Viszonylag könnyen tisztítható. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 29.

danyadi77

2019. március 29.

Mivel nagyon hasonlít az RT szivacsára, gondoltam,kipróbálom. Talán egy picit több anyagot vesz fel, de nem kemény, nem kellemetlen a használata, egész jó alternatívának bizonyul. Akciósan, mert amúgy hasonló az ára, ha jól emlékszem, de talán könnyebben hozzáférhető. A tönkremeneteléről még nem tudok nyilatkozni, olyan rég nem használom, de eddig állja a sarat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.