Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: danyadi77, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

A sminkszivacs lekerekített oldala ideális az arc teljes fedéséhez, a csúcsos rész a bőrhibák és nehezen elérhető területek fedéséhez, a lapos rész a kontúrozáshoz.

Judiit

2019. március 29.

Imádom. A nehezebb textúrájú alapozóimhoz használom leginkább . Gyönyörűen eloszlatja és természetessé varázsolja a sminket. Sok terméket nem szív magába. Viszonylag könnyen tisztítható. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 29.

danyadi77

2019. március 29.

Mivel nagyon hasonlít az RT szivacsára, gondoltam,kipróbálom. Talán egy picit több anyagot vesz fel, de nem kemény, nem kellemetlen a használata, egész jó alternatívának bizonyul. Akciósan, mert amúgy hasonló az ára, ha jól emlékszem, de talán könnyebben hozzáférhető. A tönkremeneteléről még nem tudok nyilatkozni, olyan rég nem használom, de eddig állja a sarat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.