Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. június 26.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az arctisztító kendő eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges zsiradékot. Szalicilsav-tartalma ápolja a pattanásokat és mélyen tisztítja a pórusokat, megakadályozva az újabb pattanások kialakulását. Frissíti, simábbá teszi és tisztítja a bőrt. 25 db

alexa206

2017. március 17.

Gyors tisztításra jó,de nekem nem szűntek meg a pattanások...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Gyors tisztításra jó,de nekem nem szűntek meg a pattanások...

lucintaa

2015. szeptember 26.

Teszi, amit kell. :)
Nyáron nagyon jól felfrissítette az arcomat, de alapból is. A smink maradványokat nem szedi le olyan szépen, így szerintem arra nem alkalmas. Mattít, de a patikat nem igazán tünteti el. Hétköznapokra, amikor a zsíros arcbőrnek szüksége van egy kis felüdülésre, arra tökéletes! :) Kellően nedves, az illata tipikusan ennek a termékcsaládnak (Pure Skin) a sajátossága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Teszi, amit kell. :)

zsofi0808

2014. július 18.

Pár hete van meg ez a termék, felváltva használom ugyanennek a termékcsaládnak a tonikjával. A kendők közepesen nedvesek, nem csicsognak a tonikban, de az alapozó maradványokat szépen leviszi. Csodákat nem tesz, de egyáltalán ez a termékcsalád nem nagyon tud mit kezdeni az én problémás bőrömmel. Szóval tisztításra jó, kellemes, frissítő hatása van, de a mitesszereket és a pattanásokat nem tüntetni el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 18.