Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2021. június 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"Kettős hatású arcmaszk a bőrt tisztító és tápláló összetevőkkel, mint például kaolin agyaggal és a szuper gyümölcs nonival. A két lépéses folyamat a önmelegítő maszk hasznlatával kezdődik, amely kitágítja és puhítja a pórusokat a szennyeződések és a faggyúváladék eltávolításához. A frissítő és hűsítő maszk segít a maradék szennyeződés eltávolításában, összehúzza a pórusokat és hűsíti a bőrt."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)