Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. november 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

Rózsaillatú, izzadásgátló dezodor. 24 órás frissességet és védelmet nyújt az izzadás ellen. 50 ml

bonbon5

2014. november 5.

Nagyon jó dezodor csak az a bajom vele hogy elég sok terméket visz fel a hónaljamra de ez papír zsebkendővel könnyen orvosolható. Az illata kellemes friss rózsás és egyáltalán nem az a néni illat. A védőképessége kiváló. Nem veszem újra mert mindig keresem az újabb illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

kamillatea

2014. február 8.

Az előttem szólók tulajdonképpen már mindent elmondtak. Én is nagyon szeretem.Talán a fenséges rózsaaroma tarthatna valamivel tovább, de összességében jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 8.

tuncsa

2013. december 23.

Most fogyott el, tökéletesen dezodorál, kellemes rózsás illata van. Épp olyan jó, mint az oriflame golyós deók mindegyike eddig amit használtam. Még eggyikben sem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 23.

Yellow Paca

2013. november 15.

Ajándékba kaptam és beleszerettem. Nagyon finom rózsás illata van. Dezodorként is szépen teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 15.

treszi92

2013. május 13.

Anyukám használja , ő oda van érte , imadja a rózsa illatát a tusfürdőjét kethet alatt kihasznalta :D habfürdőként is azt használta , biztos fog még rendlni belőle , nem sok hasonló van ehez :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

Vermilion69

2013. május 8.

Nagyon rózsás illata van és jól is dezodorál. Sajnos tartalmaz alumíniumot, de nagyon kevés olyan dezodor van a piacon amiben nincs. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Imádom a rózsa illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.