Oriflame

Ár:   5799 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   28 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: matine91, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   28 db
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyű állagú, mélyen tápláló hatású arcápoló kapszula, amely 5 értékes olajat és feketeírisz-kivonatot tartalmaz. Hatására az arc bőre simább lesz, csökken a finom vonalak és a kisebb ráncok megjelenése.

Mirabylia

2019. július 3.

Nekem bevált. Főleg hideg időben használtam, de nem gyakran. Mivel nagyon sűrű, szilikonos állagú, ezért gyorsan szétsimítottam azarcomon. A bőröm szerette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

0bikbik0

2015. július 4.

Ez is megvolt a Royal Velvet teljes kollekciójával egyetemben. Elég érdekes az állaga, később azonosítottam be: a szilikonok túltengése okozza be nem szívódó filmréteget a bőrfelszínen. Ha ezt a filmréteget eltávolítom (vagy ledörzsölődik pl. éjszaka a párnától) marad a néhol száraz, néhol ráncokkal szabdalt bőr. Felesleges pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 4.

edibaba

2014. január 3.

Az éjszakai krémen felbuzdulva megvettem ezt is, de nem vagyok elájulva tőle, sőt. (Azóta már az említett krém is a nagyinál végezte.)
A csomagolás tényleg csodás, de a tartalom kevésbé.
Rajtam egy filmréteget képezett, a párnának is annyi lett, ráadásul másnapra jól kiszárította az amúgy is száraz bőrömet.
Sajnáltam kidobni, anyunak adtam, elhasználta, bár ódákat nem zengett róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

A csomagolás tényleg csodás, de a tartalom kevésbé.
Sajnáltam kidobni, anyunak adtam, elhasználta, bár ódákat nem zengett róla.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil