Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. október 20.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

bubilany

2017. november 22.

Legújjabban pink kiszerelésben vettem, az oriflame-nél, és az nagyon bejött :) még mindíg azt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

7ot

2015. szeptember 1.

Jobban szeretek ecsettel dolgozni, de ezzel a kis szivaccsal is szép eredményt lehet elérni. Nem igazán szivacs a tapintása, elég masszív. Ennek köszönhetően jól bírja, minden használat után kimosom és még egyben van. A színe tényleg nagyon halvány a képen, sokkal sötétebb a valóságban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Dayanara

2014. október 20.

Nemrég vásároltam egy csomaggal, akartam venni most is az akcióban, de most már inkább egy ecsetre tervezek majd beruházni, hátha az én bőrömhöz az jobb lenne.
(Nincs baj ezzel a szivaccsal sem, csak néhol tágak a pórusaim, és például kézzel felvíve az alapozót túl vastagon kell kennem, hogy a kis lyukacskákba is jusson, és szép legyen a végeredmény. A szivaccsal pedig nekem eléggé rá kell nyomkodni, vagy túl sok alapozót kell kinyomni emiatt. De ez csak az én problémás bőröm! Azt gondoltam, hogy az ecsetnek talán kevesebb alapozó is elég lenne, ügyesebben meg lehetne ezt oldani vele, nem tudom, de tennék már egy próbát.)

A szivacsról: egy csomag két darabot tartalmaz, az egyik kicsit vékonyabb, a másik vastagabb, de akkora hatalmas különbség nincs köztük. A méretük ugyanakkora, nem mértem le, de elvileg 6,5 x 4,5 cm (pont megfelelő egyébként, kényelmes vele dolgozni). Ami viszont jelentős különbség, hogy az Oriflame-es fotón nagyon halvány, amolyan beteges rózsaszín :D, inkább pasztelles. A valóságban viszont már kissé neonos, enyhén rikító színű, erős rózsaszín. (Rá lehet keresni neten, "Oriflame Pink Foundation Sponges") De szerintem teljesen megfelel így is. Noha én nem szeretem annyira egyik rózsaszínt sem, szerintem így még szebb színe is van, élettelibb. Talán egy kicsit feldobja a reggeleket, a sminkelést, végre nem a szokásos halvány vagy fehér színek.
Az egyik szivacs mintha puhább, lágyabb lenne, míg a másik felszíne kicsit gumisabbnak hat. Én ennek külön örülök, mert kicsit műanyagos-gumis felületű volt az előzőm, kíváncsi vagyok, milyen az, amelyik inkább egy sima szivacs tapintására emlékeztet. Összességében nem tudok rá rosszat mondani, aranyos kis szivacsok, nincs velük probléma. Strapabíróak is, jó áron kaphatók, nem nehéz velük sminkelni.
Szerencse, hogy kettő van a csomagban, mert a szivacsokat sajnos gyakran kell óvatosan átmosni kézzel (és pl. antibakteriális szappannal), aztán hagyni magától megszáradni. Emiatt is szeretnék majd ecsetre váltani, bár szerintem úgy lesz a legjobb nekem, hogy az ecset után még rásegítek egy ilyen szivaccsal, hogy rendesen el legyen dolgozva az alapozó mindenhol. Tehát nem bántam meg, hogy megvettem és szerintem hasznos és hasznos is lesz. Ugyan nem csodaszer, de megy rá az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.