Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   tanácsadónők

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

skin

2016. március 23.

Az első Oriflame parfümöm volt, ajándékba kaptam . Nagyon szerettem finom édes illata volt a nem émelyítő fajtából.. Szerintem hasonlított a DG The one essence -re. Nagy kár, hogy nincs már egy olcsóbb alternatívája lehetne. Nem is értem , ha ennyire divat a retró miért nem hoznak vissza egy-két régi illatot az Oriflame és az Avonnál is?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 23.

Oonagh

2014. november 27.

Júúúúj, anyukám használta, mikor kicsi voltam :) Teljesen el is felejtettem már ezt a parfümöt.
Ha jól emlékszem, elég édes illat volt, de nagyon szerettem rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

Ha jól emlékszem, elég édes illat volt, de nagyon szerettem rajta.