Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. november 22.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

Macsek12

2015. július 11.

Nagyon finom az illata,jó védelem nem hagy nyomot a ruhákom,tartós.Ujra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 11.

csibe0704

2014. december 16.

Szeretem az illatàt, de nekem kevès a hatàsa ès nagyon folyèkony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Szeretem az illatàt, de nekem kevès a hatàsa ès nagyon folyèkony.

katuc77

2014. november 18.

Nagyon kellemes illatú, nem ragacsos, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.

Nagyon kellemes illatú, nem ragacsos, nekem nagyon bevált.

o.erika25

2014. április 27.

Nekem nagyon bevált, tartalékoltam belőle jó pár darabot. Szeretem az illatát és szerintem még hatásos is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.

ewelin010

2014. március 17.

Nekem túl folyékony, lassan szárad.Az illata kellemes.Pozitívum ,hogy nem hagy fehér foltokat!! Izzadásgátlónak szerintem kevés!Az illatát viszont sokáig lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

bizsuka

2013. december 28.

Nálam jól teljesít. Szeretem az illatát is. Egy gondom van vele, hogy nem alumínium mentes, de még nem találkoztam olyan alumínium mentessel, ami megbírkózott volna az izzadással :(((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Nico1984

2013. április 12.

Nekem bevált. Jól gátolja az izzadást, kellemes illata van, bár picit lassan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

musume

2013. március 23.

Sajnos nekem nem vált be. Egész nap ragad tőle a bőröm, kellemetlen érzés. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

melinda18

2013. március 7.

az illa az nagyon finom és taros egésznap érzem magamon és nem izzadok tőle

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

az illa az nagyon finom és taros egésznap érzem magamon és nem izzadok tőle

melinda18

2013. március 1.

az illata az nagyon tetszik nekem legalább 2 szer kell használnom hogy tartos legyen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Silk Amino Acids

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).