Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csokiveroni, az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2015. július 17.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Fürdőtermékek

Illatosított fürdőkristályok Hydracare+-összetevővel, tisztító hatású mentával és tisztító, nyugtató hatású holt-tengeri sóval.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Moonlight

2014. március 5.

Esti relaxáló fürdőhöz elengedhetetlen :)
Az illatát imádom. Az ára tényleg húzós, de akciósan megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Esti relaxáló fürdőhöz elengedhetetlen :)
Az illatát imádom. Az ára tényleg húzós, de akciósan megéri!

littlelady

2013. augusztus 1.

Amíg ilyeneket használtam, ez volt a kedvencem :) Nekem is sok az ára, de annyira jó érzés, ahogy szinte masszírozzák a sócskák a testem, hogy imádtam. Az illata is isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

hunci07

2013. május 23.

Most vettem meg és valami fantasztikus, a várt hatást hozta maximálisan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

Most vettem meg és valami fantasztikus, a várt hatást hozta maximálisan. :)

Habchók

2013. február 8.

Vasárnap este mielőtt a párom hazajön szoktam használni belőle. Jó illata van és kellemes érzés belefeküdni a kádba. Viszont sokallom én is az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

doee

2011. november 5.

Mindennel egyet értek. Tényleg az árával van kis gond, de néha azért megengedheti magának az ember. ;-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 5.

Judiit

2011. október 29.

Nagyon szeretem. Frissít, nyugtat, puhítja a bőrt. Olyan, mintha az ember egy wellness programon venne részt, ha ebben fürdik. Kicsit azért lehetne olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 29.

Emulgeálószerek: Polysorbate 20
Tisztítószerek: Polysorbate 20
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Mentha Piperita (Peppermint) Oil

Emulgeálószer, felületaktív anyag.