Oriflame

Oriflame Sweet Peach

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2013. november 24.

Lelőhely:   tanácsadónők

A Sweet Peach Eau de Toilette a zamatos barack és az édes narancs aromájával táncolja körül a szívjegy virágos illatát. A szantálfa és a pézsma érzékiségbe burkolja viselőjét.

Kiszerelés: 25  ml

Ár: 2490 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postai úton, de UTÁNVÉT NINCS!

drica

2013. november 24.

Kamaszodó lányom egyik kedvenc parfümje. Igazán csajos illat. :) Természetesen ez is jött és ment, mire megszerethetted már ki is listázták... No comment. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 24.

Ms.Cat

2013. augusztus 14.

Annyira tényleg nem tartós, de nem is pt kicárolog el olyan gyorsan. Az illata annyira finom és elég kicsi egy parfüm, pont táskába való. Viszont a figurának nem sok értelmét láttam, mikor kifogyott a parfümöm. : /

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Zsanci

2012. július 7.

Sajnos nem tartós, de az illata kárpótol érte! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

Sajnos nem tartós, de az illata kárpótol érte! :)

szaniblue

2011. december 10.

Tavaly kaptam ilyet szülinapomra. Jó volt az illata, de nem sokáig maradt meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 10.

Tavaly kaptam ilyet szülinapomra. Jó volt az illata, de nem sokáig maradt meg.