Oriflame

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2018. április 19.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Liza29

2018. május 10.

Nagyon gyorsan segít a pattanások elmulasztásában. Este lefekvés előtt szoktam a pattanásokra kenni, reggelre sokat javulnak, de a bőrömet nem szárítja ki. Sok kezdődő pattanás szinte teljesen elmúlik tőle másnap reggelre. Már a második üveget használom, de az első is több, mint egy évig elegendő volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

emese98

2017. december 3.

Ajándékba kaptam az üvegcsét, nem egy csodaszer, de azért bevált. Ha látok az arcomon egy problémás részt esténként rakok rá egy picit az ujjammal és reggeltre megszűnteti a pirosodást és a gyulladást. Az illata nagyon finom, sohaelnemfogyós darab nálam, de ha elfogy inkább mást vennék ennyi pénzért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Virag0405

Korcsoport: < 18
2017. április 17.

A love nature termékcsaládból használom ezt a fajta olajat és nekem bevált. Egy ideig minden este használtam aztán egy idő után már nem javított az elégé problémás bőrömön hanem inkább egy kicsit rontott rajta. Egy hónapig nem használtam aztán éreztem, hogy nem olyan hidratált a bőröm így újra elővettem és most megint napi rendszerességgel használom ( most pont elfogyott szóval már egy hete nem használtam és hiányolja is a bőröm) Csak simán csepegtetek pár cseppet egy vattakorongra és este, tisztítás és minden után áttörlöm vele az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 17.

JudithBeauty

2016. november 13.

Az ecsetelős változata bevált, viszont ez a teafa olaj már nem. Nagyon szárítja a bőrt, viszont a pattanásokat nem tünteti el. Irritálja és égeti az arcbőrömet, ráadásul nagyon drága. Az üvegcse adagolófeje sem praktikus, mivel mindig több jön ki az üvegből, mint amennyit szeretnék. Többször nem fogok venni, csak 1 csillagot ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

Zuzmo0820

2016. szeptember 24.

Gondoltam kipróbálom mivel volt egy másik ettől a márkától ami bevált. Akciós is volt miért ne. Ennyire rossz terméket nem használtam még. Nem elég ,hogy semmi teafa olaj hatása nincs de , még csak rosszabodott a pattanásaim állapota. Főleg ,hogy néha van csak pattanásom gyorsan múlik hát ettől csak stagnált. Viszketèst okozott irritációt ,nem ajánlom. Nem éri meg. 1 csillag se ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Chrissy

2016. július 27.

Azért vettem meg, mert a hormonjaim vacakoltak és időnként betámadtak a pattanások. Kerestem valami helyi kezelésre alkalmas terméket, valami nem drasztikusat, nem akartam száradt-cserepes foltokat a bőrömön. Valaki az ismerőseim közül ajánlotta. Akkoriban még nem voltam képben az illóolajokkal meg természetes dolgokkal, úgyhogy nem is agyaltam sokat, megrendeltem.Egyáltalán nem jött be. Kicsit sem. Nem ért semmit. Túl híg. Az ujjamra szoktam önteni belőle, rendszerint mellé is megy bőven...Van szárító hatása, de annyira minimális, hogy abszolút nem éri meg az árát. Egy 100% tisztaságú teafa (vagy levendula) illóolaj ezerszer (inkább milliószor) többet ér, én közvetlenül alkalmazom őket a bőrömre, hígítás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

emma69

2014. május 13.

Régen használtam, éjszkára és nem volt rossz, talán tényleg nem éri meg mert vannak azért jóval természetesebbe és hatékonyabb termékek, annó furcsáltam is hogy olajjal a zsíros bőrre, de nagyon is segít a teafa olaj de mindenképp minőségibb terméket választanék

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

Oraculum

2012. november 2.

Meg sem közelíti az igazi teafaolajat tartalmazó olajat, de azért nem rossz, de ilyen minimális tartalomért bűn ennyit kérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

molnar.judit5

2012. július 16.

Sajnos nekem nem jött be,az új változatát még nem próbáltam,nem a hatása,hanem az illata készitett ki. Állandóan macska pisi illatot éreztem felkenése után.Egyszeűen hagytam lejárni,és kidobtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 16.

bandita

2012. április 11.

Aki ezt a minimális teafaolaj tartalmú terméket szereti, a valódi, 100% teafaolajat tartalmazó Aromax olajat egyszerűen imádni fogja a hatásáért! Javaslom, tegyetek egy próbát azzal is. Az összetevő listák magukért beszélnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 11.

Antioxidánsok: Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil

Manuka olaj. A manukafa leveléből vízgőz-desztillációval nyert antioxidáns hatású illóolaj. Nagyon hasonló a hatása a teafa olajéhoz. A kozmetikumokban használva elsősorban fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen.