Oriflame

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2021. március 22.

Lelőhely:   tanácsadónők

A kétoldalú applikátor kiemeli a szempillákat. A rövid sörték megemelik és göndörítik a pillákat, a hosszabb sörték pedig különválasztják és optikailag hosszabbítják azokat.

Bridge29

2021. május 25.

Nagyon jó kis spirál volt. Szépen lehetett rétegezni. Nem mosodott el. Kár hogy most nem lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

mlnrvikii

2021. március 9.

Nagyon szeretem, pár réteg erejéig nagyon szép természetes hatást kelt, ha többet visz fel az ember, szépen lehet építeni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

dzsinglia

2021. február 1.

Az elején túl híg, maszatol, viszont pár használat után tökéletes. Szépen szétválasztja a pillákat, hosszabbít, ível.
Amíg nem kellett maszkot hordani nagyon szerettem, viszont a párát nem szereti, ezért váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

abksb

2021. január 30.

Tényleg jó! :))) Akciósan rendeltem még tavaly, azóta többfélét is használtam, de ez kenterbe veri mindegyiket.Rá kellett jönnöm először, hogyan működik, illetve az elején úgy éreztem, kicsit túl híg a festék benne, de ez pár nap után megszűnt. Örülök, hogy rátaláltam. :)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 30.

Vanille23

2020. november 24.

A világ legjobb szempillaspriálja! Amióta sminkelem magam ezt használom, párszor próbáltam más márkát is, de ez a nyerő. A szilikonos kefével nagyon könnyű felvinni, nem túl sok rajta a festék, így szinte lehetetlen elkenni. Nem csomósodik és nem pereg le napközben. Lemosni is könnyű, én micellás vízzel szoktam. Mostmár van belőle egy "Black Brown" szín, ami nyilván egy nagyon sötét barna, az az új kedvencem, nem óriási a különbség a feketéhez képest, de én azért látom. Az én arcomhoz néha a fekete sok, ez a szín lágyabb, visszafogottabb hatást kelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

JucusB

2020. augusztus 10.

Kedvenc spirálom. Csak gumikeféseket használok, mert az én pilláimmal ezek csodát tesznek. Szépen ível, eltávolítja a pillákat. Sajnos a beszerzése nehézkes, mert nincs a környezetemben oriflame tanácsadó. Ennek ellenére amikor tudom, beszerzem, mert tényleg ez a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

anitaaa04

2020. július 1.

Évek óta kerestem a számomra legmegfelelőbb szempillaspirált és végre megtaláltam. Szépen hosszítja és közben dúsítja is a pilláimat és mégis természetes hatást kelt, nem műszempilla hatást. Könnyű vele dolgozni, tartós. Ha akciós akkor mindenképpen szoktam belőle venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

veci

2020. június 16.

Nem tudnám megmondani, pontosan mióta használom, de biztosan több, mint 10 éve. Néha kipróbálok mást, de úgyis ez marad a kedvencem. A szilikonos kefe nagyon precíz, az alsó pillákat is maszatolás nélkül lehet vele festeni. Kevés festéket vesz fel, de azt egyenletesen oszlatja el és tartós is. Volt már hogy megkérdezték, hol építtettem a szempillámat, amikor csak ez volt a szememen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

vikini

2020. május 26.

Ajándékba kaptam, nem sokat vártam tőle a márka miatt....aztán nagyon meglepett, hogy milyen jól bírja az aktív napjaimat, nem pereg, nem csorog és nagyon szépen hosszabbítja a pillákat. Akciósan 1000 forint körül van, és biztosan nem fogok többet pénzt kidobni márkanevekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

hzszs94

2020. április 20.

6-8 órát nem bír ki sajnos

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

6-8 órát nem bír ki sajnos

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.