Oriflame

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. március 25.

Lelőhely:   tanácsadónők

A kétoldalú applikátor kiemeli a szempillákat. A rövid sörték megemelik és göndörítik a pillákat, a hosszabb sörték pedig különválasztják és optikailag hosszabbítják azokat.

anitaaa04

2020. július 1.

Évek óta kerestem a számomra legmegfelelőbb szempillaspirált és végre megtaláltam. Szépen hosszítja és közben dúsítja is a pilláimat és mégis természetes hatást kelt, nem műszempilla hatást. Könnyű vele dolgozni, tartós. Ha akciós akkor mindenképpen szoktam belőle venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

veci

2020. június 16.

Nem tudnám megmondani, pontosan mióta használom, de biztosan több, mint 10 éve. Néha kipróbálok mást, de úgyis ez marad a kedvencem. A szilikonos kefe nagyon precíz, az alsó pillákat is maszatolás nélkül lehet vele festeni. Kevés festéket vesz fel, de azt egyenletesen oszlatja el és tartós is. Volt már hogy megkérdezték, hol építtettem a szempillámat, amikor csak ez volt a szememen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

vikini

2020. május 26.

Ajándékba kaptam, nem sokat vártam tőle a márka miatt....aztán nagyon meglepett, hogy milyen jól bírja az aktív napjaimat, nem pereg, nem csorog és nagyon szépen hosszabbítja a pillákat. Akciósan 1000 forint körül van, és biztosan nem fogok többet pénzt kidobni márkanevekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

hzszs94

2020. április 20.

6-8 órát nem bír ki sajnos

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

6-8 órát nem bír ki sajnos

Tilianita

2020. március 5.

Ajándékba kaptam,úgy álltam hozzá,hogy “majd jó lesz valamire”. De nagyon meglepődtem,mert olyan pillákat csinál nekem,hogy hűha :o
Elvetettem a műpilla gondolatomat. :)
De,hogy parabén van benne nem örülök :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Elvetettem a műpilla gondolatomat. :)
De,hogy parabén van benne nem örülök :/

Terru

2020. február 4.

Ajándékba kaptam először, nem vártam sokat ettől a spiráltól. De amikor először felkentem, hűha, nagyon meglepődtem. Dúsít, hosszabbít, elég max 2 réteg a drámai hatásért, ráadásul nem is pereg. Nálam bizonyosan újravevős spirál lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 4.

DobosBetti

2020. január 20.

Nagyon szépen fed nem csomósodik, nem pereg. Könnyű a felvitele. Nem áll a kefén a festék. Nekem nagyon bejött :)

Update: 2020. Január: sajnos abba kellett hagynom mert nekem az oriflames kencék ekcémás tüneteket okoznak a szemem körül. Többször újra próbáltam hogy biztosan ez e a hibás és sajnos igen, ezért a csillagokból is levonok :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

macskaszem08

2020. január 13.

Egész jó a keféje, könnyen kifestem vele az alsó pillákat is, igaz nekem inkább kiegyenesíti mint kunkorítaná. A festék szép fekete és tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

Zituska77

2019. december 17.

Most sokkot kaptam :-O Nekem ez a legesleg abszolút nonpluszultra szempillaspirálom evör, és még nem írtam róla véleményt??? Imádom! Én ehhez viszonyítok minden spirált. Nem találtam még másik ilyen jót, mint ez. A kefének csak a rövidebb sörtés oldalát használom, két rétegben olyan hosszú szempillákat csinál, hogy ihaj. Volt már olyan pasi, aki megjegyezte, hogy milyen szépek a műszempilláim (pasi..., no comment). Egyáltalán nem ragasztja össze a pilláimat, hihetetlenül hosszabbítja, megemeli, ha elég jó időben viszem fel a két réteget egymás után, még sűrűsíti is. Simán kibír egy edzős, szaunázós napot pergés, elfolyás nélkül, viszont nagyon könnyen lemosható. Mindig lesem a katalógust, hogy mikor akciós, mert ennyi pénzért ez a spirál ajándék. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 17.

veganita81

2019. december 9.

Gyönyörű pillákat festek vele, nagyon tartós, egész nap szépen fent marad, nem csomósodik, nem lesz tőle "pókláb" pilla, szép a színe, imádom a szilikon keféjét. DE!!!! Parabén van benne!!! Csak emiatt nem kap 5 csillagot. Sosem vettem volna mást, de így búcsút mondtunk egymásnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.