Oriflame

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2018. május 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lehúzható körömlakkalap a körömlakk könnyű eltávolításához. Sima, átlátszó réteget képez a körmön. Az intenzív színű és a csillámló körömlakkot is könnyedén eltávolítja. Védi a körmöket az elszíneződéstől. Széles applikátora megkönnyíti a felvitelt.

6vilag

2019. augusztus 20.

Sokkal jobb, mint gondoltam, de amúgy eddig is jól meg voltam nélküle.
Alá kentem egy körömerősítőt, megvártam, míg megszárad, utána jött ez. Fölé pedig 2 réteg színes került. Egy estét kellett kibírnom, mivel halálra idegesít, ha feltűnő színű a körmöm. Másnap már bombáztam is le, csak pár körmömön hagytam fent a színes festéket, hogy szokjam. Tökéletesen le lehetett szedni, bár leszedte az alsó réteget is, a körömerősítőt. Amelyik körmön tovább maradt a lakk, egy hét elteltével már nem lehetett lehúzni, azt csak lemosóval tudtam eltávolítani.
Ismét gyarapítotam a kacat gyűjteményemet, mert igazából lusta vagyok még ezzel szórakozni. Már bánom, hogy kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Sokkal jobb, mint gondoltam, de amúgy eddig is jól meg voltam nélküle.

Nussancs

2019. május 26.

Úgy veszem észre, hogy tartósabbà teszi a ràfestett szìnes lakkot, és bàr nem lehet teljesen lehúzni, de nagyban megkönnyíti a körömlakk lemosàst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

baobe

2019. március 30.

Könnyen lehúzható, csak megfelelően vastag rétegben kell felvinni. Ha nem elég vastagon kenem fel, elszakad, s a köröm egy részéről csak körömlakk lemosóval lehet eltávolítani. Mivel teljesen rugalmas, vékony, hajlékony körműeknek tökéletes, nem pattog le a köröm végéről a lakk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 30.

bellabloom

2018. október 29.

Valóban lehúzható, de közel sem olyan könnyen, mint például a nekem csodálatosan bevált S*lly H*ns*n alap- és fedőlakk. (Amit tudtommal nem is lehúzhatóként reklámoznak, és mégis.) Megemlítendő még, hogy "ragasztó alapú", vagyis ahelyett, hogy szépen, egészben úgymond lepattanna a körömről, nyúlik, mint a rágógumi... Egy hármast azért adok neki, mert valóban lehúzható és megvédte a körmöm az elszíneződéstől, ahogy azt egy alaplakknak kell. Az applikátora olyan, mint az összes többi Oriflame-es lakké, nekem a felvitelt nem nehezíti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.