Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Manikűrkészlet bőrutánzatú tokban, a körömszépítéshez nélkülözhetetlen kellékekkel.

5 db eszközt tartalmaz

kacibog83

2019. augusztus 30.

Igyekszem minimalizálni a munkába járós táskám tartalmát, így a manikűr készletemet is száműztem belőle, viszont gyakran lenne rá szükségem a munkahelyemen is, ezért gondoltam, hogy megrendelem ezt a készletet bentre. Ennek az összeállítása felel meg számomra leginkább, mert nem hiányzik belőle semmi és minden darabját ki tudom használni. Nem pont ez a változat van meg, ami a képen látható, mert az enyém műanyag, patentos tokban van és egy sorban helyezkedik el mind az öt eszköz, de a beltartalma azonos. Eddig a csipeszt és a fém reszelőjét használtam már többszöri alkalommal is és kifejezetten elégedett vagyok velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Lilluska

2018. március 24.

Utazáshoz tökéletes, és praktikus, én nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Utazáshoz tökéletes, és praktikus, én nagyon szeretem :)

szofiaa

2017. február 6.

Ajándékba kaptam, utazáshoz használom, mert könnyen elfér a táskámban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Ajándékba kaptam, utazáshoz használom, mert könnyen elfér a táskámban.

lenlilla0924

2015. október 27.

Manikűrösként csak a táskámban tartom, de "vészhelyzetre" tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

Manikűrösként csak a táskámban tartom, de "vészhelyzetre" tökéletes.

Veronica

2015. február 15.

nekem szuper én 11,80 €- ért vettem emi kb. 3000 ft, tudom soknak tűnik, de szerintem megéri az árát :) egyedüli az hogy a homokszemes reszelője hamar tönkeremegy de az helyettesíthető másikkal :) csak méretre kell vágni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 15.

Cu2tka-baba

2015. január 7.

Kb 800 FT volt és azt kell mondanom, hogy annyit is ér:/ Nagyon kis cuki, elfér a táskában szép stb, de nem hiszem hogy tartós lesz. Az ollója életlen és kisiklik. A reszelői jók és aranyosak, de a homokszemes hamar hazsnálhatatlan lett. Úgyhogy nem venném meg újra. Mondjuk csodát nem is vártam tőle ennyiért:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.