Oriflame

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: danyadi77, Módosítva: 2019. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

A nude árnyalatú alap glicerint és E-vitamint tartalmaz, szinte észrevehetetlen a szemhéjon és tartós hatást nyújt. Könnyen kenhető, egységes, matt és sima felszínt eredményez.

danyadi77

2020. május 7.

Aki használt már pl. UD szemhéjbázist, annak csalódás lesz. Könnyű, (talán túlságosan is) kis alap, szolid sminkhez, vagy csak ha néhány órát kell, hogy kibírjon megfelel, de nekem egy egész napot nem bír.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

Judiit

2019. április 19.

Kíváncsiságból tettem vele egy próbát.... és milyen jól tettem :) . Hatalmas mennyiséget kapunk ahhoz képest, hogy mennyit kell használni belőle egy-egy alkalommal. Konkrétan egy gombostűfejnyi mennyiség elég mindkét szemre. Siklik , szépen terül , egységesít. A szemhéjpúdert klasszul megtartja. Nálam reggeltől-estig ugyanúgy néz ki vele a szemsmink. Nem csodaszer, de az 5 csillag kijár neki. Akciósan 1200 Ft amúgy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 19.