Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kalavirag, az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2016. november 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Tökéletes kényeztetést nyújt, simábbá teszi és ápolja a bőrt. Formulája az eredeti balzsamhoz hasonlóan E-vitamint és természetes méhviaszt tartalmaz, nyugtató hatású természetes fahéjolajjal gazdagítva. A fahéj illata pazar illatot ad a bőrnek.

Bettiful

2019. október 12.

Kellemes édes illata van, ősszel szeretem használni a fahéjas illata miatt és mert ilyenkor könnyebben és durvábban kiszárad a szám, amire tökéletes, mivel tartósan ápolja. Ha este picit vastagabban felkenem, reggel is érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

Julus92

2019. augusztus 10.

A tender care-ek közül az egyik legjobb volt. Ma már nem használom ezeket, de emlékszem, ez volt az egyik kedvencem. Kicsit mások az összetevői mindegyiknek, talán azért vált be, mert ebben több volt a tápláló, ápoló olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Vivus94

2019. május 9.

Hidratál, finom illatú, teszi a dolgát. Ajándékba kaptam és azóta mindig a táskámban van, ki tudja mikor kell?!
Egyetlen egy pontot vonok le mégpedig a kiszerelése miatt. Nagy fejtörés, hogy hogyan is szedjem belőle az anyagot anélkül, hogy a körmöm alá ragadjon vagy, hogy túl sok legyen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Nomine1116

2019. április 3.

Karácsonyra kaptak ajándékba, azóta már újravettem. Száraz bőrrel egyszerűen csodát tesz. Általában hamar kiszárad a szám, és olykor vérzik is (ez a kezeimmel is így van). De ha ezt tapasztalom, akkor csak bekenem, kicsivel később már érzem is a hatását. Síeléskor is tette a dolgát, reggelente bekentem a számat ezzel és olyan puha lett az ajkam tőle mint a babapopsi :D Egy szó mint száz, csak ajánlani tudom ezt a terméket. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Denny

2019. február 8.

Egyszerűen imádom az illatát! Valami fantasztikus! Alapvetően a számra használom lefekvés előtt, és napközben is. Néha a kiszáradt bőrömet is ezzel kenem be, bár engem idegesít, ha valami nem szívódik fel azonnal. De alapvetően nagyon jól hidratál, szépen helyrerakta a kiszáradt bőrömet. A tégelye nem éppen a legjobb, eltartott egy ideig mire rájöttem, hogy szedjem ki, anélkül, hogy több ragadna a körmöm alá, mint az ujjamra. A 15 ml elég kevésnek hangzik, de valójában nagyon sokáig kitart, mivel elég tömény és kevés is elég belőle. Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

lia0000

2019. február 1.

Egy kis csoda! Alapvetően a számra használom, azonban este a szemem környékét és a T-vonalamat szoktam vele bekenni, mert ott hajlamos a bőröm kiszáradni. Néha körömágybőr ápolónak is használom. Az illata kellemes, különleges. Nagyon-nagyon nagy csillagos ötös!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

sweetheart

2019. február 1.

Nagyon szuper illata van, hidratál de néha kevés. :( A többi illat is megvan, de ez a kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Chapshe423

2019. január 15.

Teljesen elvitt az illata! Valami álom! Örülök,hogy mindjárt kettőt is vettem látatlanba. Azt tudtam,hogy az egyik legjobb hidratáló mert a simát évek óta használom. Anyukám régen varázskrémnek hívta,mindent bekentünk vele. Este felkenek egy keveset és reggelre tökéletesen puha ajkakkal ébredhetek,csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Damayanti

2018. február 22.

Up: 2 csillagot vissza veszek. Az utóbbi időben már idegesítően töménynek érzem az aromáját és a száraz ajkakat kifejezetten csípi, kellemetlen viselet és sokáig vastag réteget is képez. Egyre nehezebben visz rá a lélek hogy el kenegessem ide-oda, csak hogy elfogyjon végre...

Röviden, tömören: imádom! :)
Picivel hosszabban: megbocsátom a nem feltétlen higiénikus és praktikus belenyúlós kiszerelést is neki, a jó tulajdonságaiért cserébe :) Eddig ebből a fajtából használtam karamelles és vaníliás változatot, amik szintén elég jók voltak, de - főleg így télen - nekem a fahéjas jön be legjobban. Nem csak az aromája kellemes, mint egy karácsonyi fahéjas süti, hanem tényleg megfelelően hidratál, nem engedi ebben a nagy hidegben sem kicserepesedni az ajkaimat és nem csíp, ami pedig nekem sok ajakbalzsamnál szokott valamiért gond lenni... Szóval megérte azt a pár száz forintot, amibe került, még úgy is, hogy kétszer vettem meg, mert az első tégelyemet még aznap elemelte valaki, amikor vettem és gyakorlatilag még ki se volt bontva... Mindegy, legyen vele boldog :) A második tégelyre jobban vigyázok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Röviden, tömören: imádom! :)

Yavanna

2017. december 22.

Tökéletesen hidratál, ezt mi sem bizonyítja jobban, hogy az orromat is ezzel kentem, amikor a nátha miatt állandóan az orromat fújtam, és egy kis pirosság sem jelentkezett. Ez egyébként szerintem mindegyik ilyen balzsamra igaz. Amúgy főleg ajakbalzsamként használom, illetve néha a száraz könyökömre.
Azért rendeltem meg ezt az illatot is, mert imádom a fahéjat, de sajnos semmi köze sincs hozzá. Én inkább mondjuk egy sárgadinnye ízű fagyihoz tudnám hasonlítani, de lehet, hogy velem van a baj :D egyébként szeretem a sárgadinnyét is, ezért nem vonok le pontot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate