Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kalavirag, az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2016. november 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Tökéletes kényeztetést nyújt, simábbá teszi és ápolja a bőrt. Formulája az eredeti balzsamhoz hasonlóan E-vitamint és természetes méhviaszt tartalmaz, nyugtató hatású természetes fahéjolajjal gazdagítva. A fahéj illata pazar illatot ad a bőrnek.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Neta420

2021. június 27.

Imádom, főleg a kiszáradt számon segített.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

Imádom, főleg a kiszáradt számon segített.

silamira

2021. május 15.

Egyik kedvenc termékem, egyik kedvenc illata. Simán hozza amit várok tőle. A tégely az egyetlen negatívuma.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 15.

AventurinAnimo

2021. április 14.

Nekem egyedül az illatával van bajom, eléggé "mű" szaga van.
Ezen kívül remekül hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Nekem egyedül az illatával van bajom, eléggé "mű" szaga van.
Ezen kívül remekül hidratál.

Reni666

2021. március 13.

Nem tartom csodakrémnek ,nekem annyira nem hidatál jobban mint a labelló .
nagyon kellemes az illata ,a tégely szerintem sem higénikus .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 13.

Nem tartom csodakrémnek ,nekem annyira nem hidatál jobban mint a labelló .
nagyon kellemes az illata ,a tégely szerintem sem higénikus .

TimyeK

2020. december 3.

Még csak egy hete használom, de már most érzem a pozitív hatását. Az illata kellemes, nem tolakodó. Éjszakára szoktam keveset felkenni a számra, szépen beissza a bőröm, reggelre puha, hidratált ajkakat varázsolt. A tégelye tényleg nem higiénikus, bár én pont emiatt használom csak itthon, rohangáláshoz van Carmexszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

Vanille23

2020. november 24.

Mindig más illatot használok belőle, jelenleg ez a kedvencem :D Picit mindegyik változat más, van amelyik jobban sikerült, van amelyik kevésbé, de ez a fahéjas hidratálás, kenhetőség szempontjából is a jobbak között van. Az illata nagyon jó fahéjas, általában el szoktam telni ezeknek a balzsamoknak az illatával egy idő után, de ez valahogy nincs eltúlozva, de nem is a sima vazelin szaga van, mint néhány társának.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

Csutak

2020. március 25.

Joker termék volt az előző katalógus időszakban és gondoltam, adok neki egy esélyt. Pedig már van millió és egy testápolóm, ajakápolóm, vissza kéne fognom magam. :D Szuper! Az illata is, mintha fahéjas vagy almás süteményt szagolgatnék és kennék a számra. Bár a csomagolása továbbra sem gazdaságos és higiénikus, de szeretem ettől függetlenül

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

Bettiful

2019. október 12.

Kellemes édes illata van, ősszel szeretem használni a fahéjas illata miatt és mert ilyenkor könnyebben és durvábban kiszárad a szám, amire tökéletes, mivel tartósan ápolja. Ha este picit vastagabban felkenem, reggel is érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

Julus92

2019. augusztus 10.

A tender care-ek közül az egyik legjobb volt. Ma már nem használom ezeket, de emlékszem, ez volt az egyik kedvencem. Kicsit mások az összetevői mindegyiknek, talán azért vált be, mert ebben több volt a tápláló, ápoló olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Vivus94

2019. május 9.

Hidratál, finom illatú, teszi a dolgát. Ajándékba kaptam és azóta mindig a táskámban van, ki tudja mikor kell?!
Egyetlen egy pontot vonok le mégpedig a kiszerelése miatt. Nagy fejtörés, hogy hogyan is szedjem belőle az anyagot anélkül, hogy a körmöm alá ragadjon vagy, hogy túl sok legyen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate