Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gedeluca, az összetevőket feltöltötte: dudika, Módosítva: 2013. november 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Azonnal puhítja és hidratálja a száraz, érdes bőrfelületet: az ajkakat, a körömágybőrt, a kezeket, a könyököt, a sarkakat és a térdet. Édes, zamatos feketeribizli-illattal.

Kiszerelés: 15 ml

Ár: 699 , Eladó: TTCo
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés banki utalással után postázom

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

sz.zsusz

2021. április 2.

Bevallom én balzsam mániás vagyok, imádom ezeket a kis aranyos tégelyű csodakencéket. Ez közülük a kedvencem, az illata miatt, illetve most a mentás változat.
Az alapvetően száraz és érzékeny kezemre használom, néha más száraz testrészekre is (pl könyök), hipphopp felpuhítja és nyugtatja. Télen elengedhetetlen.
Néha picit nehezen szívja fel a bőröm, de elég belőle kis mennyiség, tartós :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

Néha picit nehezen szívja fel a bőröm, de elég belőle kis mennyiség, tartós :))

bbiijjaa

2021. március 5.

Ajakbalzsamként és körömágy ápolóként szoktam használni. Gyorsan felpuhítja a száraz, megkeményedett bőrfelületet, azonban hidratáló hatása nem túl tartós. Az ásványi olaj tartalma és a belenyúlkálós, csavarós kiszerelés miatt pedig nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

Viktoria_fks

2021. január 8.

Feketeribizlinek nem igazán mondanám, nekem túl mű.
De ezt leszámítva jól teszi a dolgát. Évek óta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

Feketeribizlinek nem igazán mondanám, nekem túl mű.
De ezt leszámítva jól teszi a dolgát. Évek óta használom.

Cool

2020. május 31.

Remekül hidratál, de a kedvencem az illata! Intenzíven érződik percekkel felkenés után is! De ha a testemre kenem valami száraz helyre, azt is pikk-pakk rendbeteszi!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 31.

Julus92

2019. augusztus 10.

Nálam ez valamiért nem volt olyan meggyőző, mint a klasszikus, illatmentes társa. Régebben nagyon szívesen nyúltam mindenféle tender care-hez, ma már a kiszerelés és a parabének miatt más termékeket használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Guppi

2019. július 5.

Az egyetlen hátránya a kiszerelèse, vagy spatulával vagy a körmömmel szedem ki a kis tègelyből a krèmet. Kentem már ajakra, könyökre, arcra is, nagyon jól ápol ès puhítja a bőrt. Az illata isteni! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

NovErke

2019. május 29.

Nagyon szeretem, az illatát és a hatását is. Az ajkaimra használom leginkább mert sajnos könnyen kicserepesedik, meg a kézfejemre télen, na az meg valami borzasztó, ahogy ki tud repedezni a hidegtől... Ez valamelyest arra is hat, bár az ajkamon jobban működik. Hátránya hogy nehezen szívódik be, valamint egy idő után nehéz kinyerni, a tégelyből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Meoi

2019. május 22.

Mindenre jó! Ha kiszárad a szám ezt használom, Ha a körmöm mellett a bőr felszakadozik és kiszárad ezt használom. Ha kis sebem van ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Szofi1101

2019. április 29.

Én nagyon szeretem. Mindenképpen csak és kizárólag otthoni használatra ajánlom, a csomagolás és a belenyúlkálás végett. Én a számra szoktam használni ajakbalzsamnak és én kifejezetten szeretem a csomagolását, mert ha odafigyel az ember jóval kevesebb baktériumot visz a termékbe mint bármely más csomagolás esetén. Fültisztító pálcikával vagy elmosható műanyag kozmetikai spatulával használom. Sokkal jobban szeretem mint a natúr változatot az illata miatt. Kevés is elég belőle egyszerre, így nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Repuka

2019. január 9.

Mivel iszonyat hosszu kormom van, ezert a kormom lakkos felevel szedem ki es ezzel elkerulom hogy bemenjen ala ( bocsi ha ertelmetlenul fogalmaztam ) nagyon szeretem a hatasat es az illatat is 🤗

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate