Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gedeluca, az összetevőket feltöltötte: dudika, Módosítva: 2013. november 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Azonnal puhítja és hidratálja a száraz, érdes bőrfelületet: az ajkakat, a körömágybőrt, a kezeket, a könyököt, a sarkakat és a térdet. Édes, zamatos feketeribizli-illattal.

Kiszerelés: 15 ml

Julus92

2019. augusztus 10.

Nálam ez valamiért nem volt olyan meggyőző, mint a klasszikus, illatmentes társa. Régebben nagyon szívesen nyúltam mindenféle tender care-hez, ma már a kiszerelés és a parabének miatt más termékeket használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Guppi

2019. július 5.

Az egyetlen hátránya a kiszerelèse, vagy spatulával vagy a körmömmel szedem ki a kis tègelyből a krèmet. Kentem már ajakra, könyökre, arcra is, nagyon jól ápol ès puhítja a bőrt. Az illata isteni! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

NovErke

2019. május 29.

Nagyon szeretem, az illatát és a hatását is. Az ajkaimra használom leginkább mert sajnos könnyen kicserepesedik, meg a kézfejemre télen, na az meg valami borzasztó, ahogy ki tud repedezni a hidegtől... Ez valamelyest arra is hat, bár az ajkamon jobban működik. Hátránya hogy nehezen szívódik be, valamint egy idő után nehéz kinyerni, a tégelyből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Meoi

2019. május 22.

Mindenre jó! Ha kiszárad a szám ezt használom, Ha a körmöm mellett a bőr felszakadozik és kiszárad ezt használom. Ha kis sebem van ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Szofi1101

2019. április 29.

Én nagyon szeretem. Mindenképpen csak és kizárólag otthoni használatra ajánlom, a csomagolás és a belenyúlkálás végett. Én a számra szoktam használni ajakbalzsamnak és én kifejezetten szeretem a csomagolását, mert ha odafigyel az ember jóval kevesebb baktériumot visz a termékbe mint bármely más csomagolás esetén. Fültisztító pálcikával vagy elmosható műanyag kozmetikai spatulával használom. Sokkal jobban szeretem mint a natúr változatot az illata miatt. Kevés is elég belőle egyszerre, így nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Repuka

2019. január 9.

Mivel iszonyat hosszu kormom van, ezert a kormom lakkos felevel szedem ki es ezzel elkerulom hogy bemenjen ala ( bocsi ha ertelmetlenul fogalmaztam ) nagyon szeretem a hatasat es az illatat is 🤗

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

eeeee

2018. december 21.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, bevált ajakápolóként, kipirosodott orra és körömágybőrre is. Ápolja, megnyugtatja a kiszáradt vagy akár az irritált bőrt. Szerintem cuki a kis tégelye, bár valóban nem túl praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 21.

HNReni

2018. november 21.

Update: Van egy ötletem a köröm alá kerülése érdekében: én egy lapos fejű vékony applikátorral viszem fel.
Nagyon jó minőségű. Az illata fantasztikusés nagyon puha lesz tőle a bőr. Abszulút újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

viewxy

2018. november 5.

A számra nem szerettem használni, de amikor kiszáradt az orrom az orrfújás, dörzsölés miatt, akkor arra sokat használtam. Másra annyira nem volt jó, mert ragacsos és réteget képez nem szívódik be hamar. A tégely valami szörnyű, nem kellemes használni. Mindig a körmöm alá ment a krém, ahogy próbálom kiszedni. Az összetevők se nagyon tetszenek már így utólag nézve, paraffin, petróleum, ásványi olaj...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

pilleriin

2018. november 5.

Könyökre, ajakra, orr alá kiváló, próbáltam, szeretem, bevált, ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Könyökre, ajakra, orr alá kiváló, próbáltam, szeretem, bevált, ajánlom!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate