Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

vajdalilla22

2018. március 17.

Nagyon jó ajakbalzsam, jól hidratál és én még a kézfejemre is szoktam belőle kenni ha kirepedezne az ujjtövemnél a bőr. Az illata kellemes, nekem nem szokott teljesen beszívódni, mindig hagy egy ilyen csillogást az ajkamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

ladri

2015. május 25.

Minden illatban szeretem, ennek olyan jó őszi-téli illata van. Nagyon jól hidratál, semmi nem marad utána száraz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Leena

2014. december 15.

Nekem a legjobb ajakbalzsam, sőt, ha időben elkapom vele a készülő herpeszt, egyenesen csodaszer, pedig sajnos már nagyon sok mindent próbáltam rá. A mandulás illata nem nagyon tetszik, kicsit savanykás, ettől függetlenül nagyon jó és tényleg csoda balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 15.

bokorbogi93

2014. november 27.

Kb. egy éve rendeltem. A tégely nem a kedvencem, viszont elnézem a csomagolást, mert hatásos. Este alvás előtt mindig felteszem az ajkaimra, reggelre szép puha lesz tőle a szám. Néha körömágybőrre is használom. Indulás előtt is reggelente ezt használom. Tökéletesen bevált. Csomagolása miatt megy a négy pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

laracroft

2014. október 7.

Szerintem tökéletes. Tele vagyok kis tégelyekkel, mindegyik illatból berendeltem.
Ennek az illatát különösen szeretem, igazi marcipános!!! :)
Engem megfelelően hidratál, nem szárít, és végre egy ajakbalzsam, amihez nem szokik hozzá a bőröm! Kellemes, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

Ennek az illatát különösen szeretem, igazi marcipános!!! :)

noniusgirl87

2014. szeptember 30.

Az illata mesés, de több jót nem tudok mondani. Az én bőröm a zsíros dolgokat szereti, de annyi jót olvastam róla, hogy rendeltem egy tégellyel a balzsamból. Nagyon kiszárította az ajkaimat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

Rrr

2014. július 12.

Egész jól hidratál,bár lehetne jobb is... de amiért nagyon szeretem az az illata.Mesés! Ez persze ízlés kérdése, de nekem nagyon tetszik. A tégelyből viszont nehéz kiszedni a krémet :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 12.

babackaa

2014. május 22.

Az osszes letezo fajta megvan es mar csak ez hianyzott a gyujtemenyembol alig vartam es nagyon nagy csalodas volt... nem tetszik az illata... ezert csak koromagyborre hasznalom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 22.

nagy.nikike

2013. december 10.

Nagyon szeretem ezt a kis balzsamot. Én ajakápolónak használom és valami isteni a hatása, hihetelenül puhává varázsolja az ajkaim. A mandula illat fantaszikus. Ez a tégelyes meoldás engem nem zavar, így lgalább az összeset fel tudom használni ami benne van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Natalka

2013. december 1.

Abban a hitben éltem, h ezek az ajakápolók mind egyformák, csak az illatanyagot cserélgetik bennük, és lehet, h így is van, de nálam ez a fajta nem működik... Megvolt a sima, a kakaós, és a kókuszos is, és azok mind csodásak voltak.
Ez valahogy nem akar működni nálam... Felkenem, csodálatos. Eltelik fél óra, eltűnik a számról. Eltelik még egy fél óra és már kellemetlenül feszül a szám. Utána pedig menthetetlenül kicserepesedik :/ Nem valami szuper. Az illata valóban csodás, majd elhasználgatom vhogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate