Oriflame

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Petruu23, az összetevőket feltöltötte: kingacp, Módosítva: 2015. november 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Bőrpuhító és nyugtató hatású balzsam. Ideális az ajak és más száraz bőrfelület ápolására.Organikus forrásból származó mézet, természetes méhviaszt és bőrápoló E-vitamint tartalmaz.

CsinCsilla

2020. február 14.

Nagyon szeretem, hideg időben hatásos, az ajkakkal csodát tesz, és a hámló orromnak is gyors segítség. Megpróbáltam a szuper száraz kezemre is alkalmazni, de sajnos ez sem tudott segíteni rajta, mindenesetre megadom az 5 csillagot, mert tényleg szuper kis balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

Bettiful

2019. október 12.

Ez volt meg először, elégedett vagyok vele. Jól ápolja a kiszáradt részeket, közben pedig kellemes de szolíd illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

kornelly

2019. június 5.

Nagyon jó kis balzsam,elégedett vagyok vele ajkra,kézre,körömágyra,sarokra is szoktam kenni.
Kipirosodott bőrre is használtam már kellemesen nyugtatja,rovarcsípésre viszkető bőrfelületre( alergiás kiütésnél) megszünteti a viszkető érzést.
Nekem nagyon bevált ezért is kapott csillagos ötöst!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 5.

Nekem nagyon bevált ezért is kapott csillagos ötöst!

szabina971

2019. március 12.

Nagyon szeretem az oriflame balzsamjait bár a méz íllatot annyira nem, viszont nagyon jó árba volt mikor szettbe megvettem.
Az első 5 használatnál erős volt a méz illata nekem ,de hozzá szoktam.
Nekem nagyon jól hidratál főleg télen mikor minden héten szétakar repedni a szám.
Ha hosszabbra növesztem a körmöm akkor kicsit problémás kihalászni a krémet de nem probléma.
Nagyon szeretem ,már 4 félét megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

Az első 5 használatnál erős volt a méz illata nekem ,de hozzá szoktam.
Nagyon szeretem ,már 4 félét megvettem.

annak29

2018. november 17.

Egész jó, amikor kiszáradt a szám nagyon mindig estére bekentem ezzel és sokat segített:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

RyahOneY

2018. november 8.

Néhány ilyen pici tégelyes balzsamot már próbáltam az Oriflame-től, de eddig nekem ez vált be leginkább. Hatásra és illatra is. :) Gyorsan és szépen helyre hozza a kicserepesedett ajkakat (hideg, szeles időben én nagyon hajlamos vagyok rá, így ilyenkor mindig jön egy pici tégely velem mindenhová - szerencsére méretéből adódóan elfér kb. bármilyen kicsi táskában... :) ), egyéb felületi bőrsérülésekre is nagyon jó.
Azt gondolná az ember, hogy mivel ilyen pici kiszerelésű, nagyon hamar el is fogy, de nem - mivel elég kevés kell belőle egyszerre. :)
Nálam a hosszabb köröm sem volt gond; kitaláltam, hogy ha a körmöm tetejére szedek fel rá egy keveset, és úgy viszem fel az ápolandó területre, így egyszerűen megoldható a dolog, nem megy a körmöm alá, és higiénikus marad a tégelyben lévő többi balzsam is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

QueenOfDisaster

2018. augusztus 17.

Télen nem indulok el nélküle sehova. Nem a legjobb, de vészhelyzet esetén nagyon jól jön. A csomagolás viszont kicsit megnehezíti, hogy akkor is szeressem, mikor hosszabb a körmöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Vala111

2018. július 4.

Elsőzör nagyon nagyon erős tűnt az illata, de annyira megszerettem, hogy akkor is beleszagoltam mikor nem használtam. Szemem alá és ajkamra használtam.
Elég tömény, ezért este kentem fel nem éppen vékonyan. Nem igazán szívódott be, vagyis nem tudom mikor történt mert még egy óra mulva is éreztem a balzsamot a bőrömön, utána elaludtam. Reggelre pihe puha lett az ajkam, szemem alatti részt szépen "feltöltte", legalább is kevésbé néztem ugy ki mint aki egy hete nem aludt. Hozzá kell tenni hogy szemem alá mindíg zsíros krémet haszálok, a vizesebbek csak az arcomra jók. Ezért nagyon megszerettem, amíg meg nem romlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

carolinett33

2018. június 18.

nekem tetszett az illata, a hidratálása közepes, sajnos nem hosszantartó. a tubus nagyon szép de nem praktikus, és nekem megavasodott mielőtt elhasználtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

viva885

2018. május 21.

Nekem az illata annyira nem tetszik mert sok használat után elég émelyítő tud lenni, DE ezen felül nagyon jól ápolja a bőröm bárhová is kenem 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate