Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sandor_zsofia, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Klasszikus formula rózsaolajjal gazdagítva. Hidratálja, puhítja és védi a száraz bőrt. Vigye fel az érintett területekre, például az ajak, a könyök, a körömágy vagy a sarok bőrére. Pazar rózsaillattal.

Ár: 599 , Eladó: TTCo
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés banki utalással után postázom
Ár: 1000 ft , Eladó: zdoreebaba
Állapot: Új, Helyszín: Balassagyarmat, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges, bármely verzió lehetséges

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

wildrose

2021. július 27.

Kellemes illatú, kicsit lassabb felszívódású balzsam, de elég szépen ápolja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 27.

fioretta

2021. január 5.

Az illata csodálatos, finom, enyhe rózsaillat. Hatásos kis balzsam, kézre és ajakápolóként is használom, kiválóan puhít és hidratál.
A picike tégely tetszik és kis helyen is elfér, de sajnos mégsem viszem magammal, csak otthon használom, mert nem szeretek koszos kézzel belenyúlni, főleg ha az ajkaimra is használom. Ráadásul elég nehéz belőle kiszedni a kemény állagú anyagot, általában a körmöm alá megy, ami iszonyú zavaró.
Kedvezmény, akció nélkül a 15 ml kb. 1500 Ft-os alapáron nagyon drága, még akkor is ha hatásos. Ezért és a cseppet sem praktikus csomagolásért csak 4*, maga a termék egyébként szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

Bettiful

2019. október 12.

Többet is próbáltam ezekből a balzsamokból, de ennek volt leginkább mű illata. E mellett jól ápol egyébként, de nem szeretem magamon az illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

eeeee

2018. december 21.

Finom a rózsás illata, bár az ajkamon elsőre kicsit furcsa volt. Az illatmentes és a gyümölcsös változatokkal megegyezően ez is bevált ajakápolóként, kipirosodott orra, körömágybőrre és minden száraz, irritált bőrfelületre. Szerintem cuki a kis tégelye, bár valóban nem túl praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 21.

Kayla

2018. március 15.

Helyreteszi a cserepes ajkakat (vagy kézfejet), és az illata tökéletes tavaszra. A kis tégely nagyon esztétikus, de sajnos nem higiénikus ujjal belenyúlni - hacsak nem használunk hozzák ajakecsetet, vagy (mint én) otthon használjuk és nem közösségi területen, ahol előtte mindenfélét összefogdostunk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Barbi93

2018. március 15.

Már előzőleg használtam univerzális balzsamot az oriflame-től, de akkor a fekete ribizli illatút próbáltam ki. Nekem az is nagyon bevált, így megrendeltem a rózsás illatút is.
Ugyanúgy megkedveltem ezt a terméket is, az illata nagyon finom. Én az ajkaimra használom, könnyű és kellemes a viselése. Nekem egy kis tégely majdnem fél évig elegendő, számomra megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Buklika

2018. január 8.

Nem szeretem. Nehezen szívódik be, ragadós. Nem szivesen kenek magamra kőolaj-származékokat, ha tudtam volna hogy mi van benne, sose veszem meg. Meg hát ez a cuki tégelyes kiszerelés, borzasztó. De jó módszer arra, hogy relatíve kis mennyiséget aránylag drágán adjanak el. De hogy mondjak pozitívat is, nekem tetszik, hogy még egy fél nap után is érződik a bőrömön az illata. Kidobni sajnálom, legszivesebben elajándékoznám, de senkinek nem akarok rosszat. 😣😧
De köszönöm a tippet 'nitacica'-nak, a körömágyamra talán elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

De köszönöm a tippet 'nitacica'-nak, a körömágyamra talán elhasználom.

Annuss

2017. szeptember 29.

Legkedveltencebb ajakápolóm. Extrém száraz és fájó ajkaim egyetlen éjszaka alatt megygyógyítja! Rendkívül jó illatú és jó "zsíros" tápláló

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

nitacica

2017. augusztus 21.

Körömágy ápolására, száraz könyökre nekem tökéletesen bevált. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Körömágy ápolására, száraz könyökre nekem tökéletesen bevált. Szeretem.

ALettah

2017. március 1.

Update: Egyetlen éjszaka alatt helyreállította az ajkaimat, amelyek egy szeles, hideg túrázás után annyira kiszáradtak és berepedeztek, hogy csípett a citromos üdítő :( Öt csillag, cserepes ajkakra csodaszer!
Szeretem ezt a kis balzsamot, kellemes illata van, de szerintem nem kifejezetten rózsaillatú. Lényeg, hogy jót tesz a kidörzsölt, kiszáradt bőrnek - legyen az ajak, könyök, arc vagy bármi más. Hátránya, hogy mindig bele kell nyúlni ujjal, de igyekszem ezt mindig tiszta kézzel tenni. Régebben kissé unortodox módon hátizsákos magashegyi túrázásra is magammal vittem a pici csomagolás miatt, ha egész nap mászol és a hátadon viszed a lakásod és a kajád akkor bizony minden gramm számít, úgyhogy kozmetikum minimumra csökkentve. Azóta erre a célra egy L'Occitane termékmintát használok, amibe nem kell ujjal belenyúlni.
Már elég régóta megvan, ha elfogy, valószínűleg beszerzek egy újabbat a kollekcióból, valószínűleg más illatút, pl. a fahéjas meg a feketeribizlis nagyon kacsint rám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol