Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2020. május 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Limitált kiadás

CocoSunrise

2014. december 17.

Aranyos, olcsón vettem jól leárazva. Ünnepi hangulatom lesz tőle... arra jó :D Kell rá fedőlakk. Nekem mindegyik matrica gond és sérülés nélkül lejött a papírról és odatapadtak a körmeimre, bár egy picit még rányomom őket valamivel a biztonság kedvéért. Egy pillanat alatt fel tudtam tenni. Abszolút semmi gondom nem volt velük, már 3x ragasztottam őket. Könnyen le is lehet szedni őket a körömről, később. Ez volt életem kb 2. matrica vásárlása, kerültem őket mindig, mert azt hittem bonyolult a használatuk és idegesítő. Végül én abszolút kezdő létemre is tökéletes eredményt értem el semmi perc alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

Yeliz

2014. december 12.

Egy szó van rá: PÉNZKIDOBÁS... már a levételkor a fél matrica sérül, leválik róla a minta, de még ha sikerül is egyben leszedni a matricát a felragasztáskor nem tapad oda, vagy az egész minta az ujjbegyemen marad. Ilyen matricát még nem láttam, amit felhelyezni sem lehet. Olcsó, rossz minőségű és ehhez képest 700 forintot elkérnek érte. Hármat leszedtem a fóliáról mire egyet is fel tudtam rakni a körmömre..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.