Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2017. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Praktikus, kis helyen elfér. Az exkluzív tartóban a vattakorongok, a vattalabdák, a fülpiszkálók könnyen hozzáférhetők, és nem porosodnak. 35 vattakorong vagy 120 fülpiszkáló tárolására alkalmas.

Ár: 1500Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

jane79

2019. május 10.

Nagyon praktikus, én korongokat tartok benne. Örölök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Nagyon praktikus, én korongokat tartok benne. Örölök, hogy megvettem.

RBea

2016. december 23.

Szuper. Kettőt használok, egyet körömvágó ollók, csipeszek tárolására, egyet körömápoló termékeknek. Jól elférnek benne, átlátható és nem kell keresgélnek a fiókban. Kéne még vásárolnom belőle, akciósan 4-500 ft körül szokott lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 23.

Reegii

2016. november 10.

Nagyon praktikus termék, az anyaga elég erős, funkcióját teljesen betölti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Nagyon praktikus termék, az anyaga elég erős, funkcióját teljesen betölti.

Alicee4

2016. április 19.

Fürdőszobában igen praktikus, csak ha kicsit erősebb anyagból készült volna, az még jobb lenne. Első használat után már letölt a fogókája..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 19.

Csipetke

2016. március 10.

Praktikus jól mutat a fürdőszobába,nem szanaszét van dobálva a vattakorongos zacsi :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

flora.hegymegi

2014. augusztus 27.

Nagyon praktikus. Nem hiányozhat egy fürdőszobából sem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Nagyon praktikus. Nem hiányozhat egy fürdőszobából sem :)

jns.melinda

2014. augusztus 23.

Nekem is megvan már sok éve. A Tanácsadónőm szerint mindig hiány termék, de sikerült beszerezni és még várnom sem kell rá. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

fairynorah

2014. augusztus 23.

Ilyen tartóm 7 éve van...funkcióját betölti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

Ilyen tartóm 7 éve van...funkcióját betölti.

zdoreebaba

2014. augusztus 22.

Érdemes volt megvennem.
Nagyon régóta kerestem már vattatartót, de egyszerűen sehol nem találtam. A Rossmann-ban is megkérdeztem, ott sem tudtak ilyennel szolgálni.
Hirtelen megláttam az Oriflame-es katalógusban és egyből rácsaptam. Nem volt drága, mindössze 699 forintot fizettem érte. Nem túl nagy, így kis helyen is elfér. Vattakorongok mellett fülpiszkálók tárolására is megfelel, valamint az alján lévő kis nyílás segítségével könnyebben ki lehet szedni a vattákat... Nekem bejött! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Érdemes volt megvennem.