Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2012. szeptember 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Emeld ki ajkaid szépségét az ízesített ajakszínezővel. Kombináld a csatlakoztatható ajakfénnyel, így extra ragyogást ad az ajkaidnak. 2 árnyalatban kapható.

Kiszerelés: 3.5  ml

Fleur

2014. június 11.

Nagyon tetszik, az ajakszínező ötlete, hogy nem rúzs, és nem is szájfény. Kicsit trükkösen kell felkenni, de nagyon szép az eredmény, tartós, csak egy kicsit szárítja a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 11.

ursus

2013. május 7.

Hát ez borzasztó... Elzsibbasztotta a számat; száradás után is ragadt és nagyon hamar lejött.
Kuka!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 7.

Kuka!

muffin93

2013. április 13.

1 rétegben kicsit csíkosan fed, tehát 2 rétegben szoktam felkenni. Tartós, szépen belesimul az ajkakba. Kissé szárít, bár az én ajkaim alapból nagyon cserepesek mindig, lehet hogy ennek tudható be. Egyáltalán nem drága, és bár picinek tűnik a színező, elég sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

hermannzsuzsa88

2013. április 2.

Nekem a piros van meg belőle. Nagyon szeretem. Tartós, fényes. És a színe..... lehengerlő. Mindenki megdicséri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol