Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2013. február 8.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Árnyalatok: Silver, Fuchsia, Gold.

Kiszerelés: 8 ml

Panterkatze

2013. október 4.

Nagyon szép és tartós!! Nekem a Silver árnyalat van meg, és szuperül bírja a strapát - annyira, hogy a lemosásnál majd' megszülök, mire sikerül ledörzsölnöm a sok kis csillámot, mert annyira rajta van a körmön. Ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

kissbarbara1990

2013. június 25.

Silver és Fuchsia árnyalatokban vettem meg a Black és Pink repesztőkkel együtt. Hát nekem elég macerásnak bizonyult ez a lakkozás, nincs hozzá türelmem. Önmagukban azért elhasználom a lakkokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

manitia

2013. június 2.

Én mindkét szín boldog birtokosa vagyok. Szép, kellemes árnyalatok, sokáig szép marad, gyorsan szárad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Blame

2012. szeptember 3.

Nekem az aranyszínű van meg. Nagyon jó kis lakk. Elégedett vagyok vele. Nagyon könnyű vele festeni és gyorsan szárad. Valamint nagyon szép visszafogott aranyozott a színe. Bevallom egy kicsit erősebb színre számítottam, de nem baj hogy ilyen. De két réteget mindenképpen fel kell kenni hogy tökéletesen fedjen. A tartóssága is jó, 5 napot simán kibír. De lehet még többet is bírna...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol