Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2012. szeptember 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Pompás, csillámló körömlakk 3 vibráló árnyalatban. Ideális alap a köröm díszítéséhez.

Kiszerelés: 8  ml

blanche-neige

2014. augusztus 20.

Először úgy kentem fel, hogy rögtön körömre 2 réteg, fedőlakk, még egy réteg és fenn maradt 5 napig úgy hogy közben aquaparkban is voltam. Most simán 3 rétegben van a körmömön és még így is sokkal tartósabb, mint a konkurencia lakkjai, amik nekem mindenféle speckó manikűrözés és körömelőkészítés mellett is másnapra egy darabban lepattantak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Dius86

2013. április 2.

A színe gyönyörű, könnyű festeni vele, de nekem hamar lekopott. Lehet hogy kellett volna fedőlakkot használnom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Nickykee

2013. február 8.

A legjobb körömlakk, amit valaha használtam! Piros árnyalatban van meg. Tökéletesen fed, jó állagú, nagyon egyszerű vele festeni, már egy réteg is elég belőle, és szép gyöngyházasan csillog. Hihetetlenül gyorsan szárad, és sokáig nem pattog le. Szóval tényleg 5 csillag, és az ára is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

Blakely

2012. december 23.

nekem egy hétig is kibírja a körmömön, hogy nem jön le, az ennél 3x drágább körömlakkok már másnap lepattogtak, ebből van 3 árnyalatom is, nagyon jók.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

ryaaaa

2012. november 21.

hosszantarto, tokeletes fedo koromlakk csalad.en eloszor feltem tole, hiszen manapsag ilyen arban nem tul jo minosegu lakkokhoz lehet hozzajutni, de pzitiv csalodas volt nekem ez a csalad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 21.

Fényvédők: Benzophenone-4
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol