Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. május 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Neonosan tündöklő körömlakk. A körömlakk UV-fény hatására fluoreszkál, és egyedi hatást kölcsönöz.

bubilany

2017. november 22.

Nagyon tetszett a színe és kipróbáltam, tényleg UV-re reagál! :) VISZONT!!! Alapozólakk nélkül kentem rá, így befogta az összes körmömet erre a csodaszép narancssárgára még körömlakk lemosás után is, úgy néztem ki mint akinek az összes körme gombás!!! :( meg kellett várnom míg az EGÉSZ körmöm lenő és eltűnik az utolsó besárgult rész is! :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Sarene

2017. április 3.

Élénk, szépen fed, de 1-2 napot bír csak fedlakkal....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Élénk, szépen fed, de 1-2 napot bír csak fedlakkal....

csurienci

2013. augusztus 7.

Nagyon jó lakk tartós és egy rétegben is tökéletes.Abszolút megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Nagyon jó lakk tartós és egy rétegben is tökéletes.Abszolút megéri megvenni.

kbeata87

2013. június 9.

Igazán bővíthetnék a palettát, jó ez a két szín, tetszik, a lakk is szuper, szépen fed és akciósan 399-ért jutottam hozzá mindkettőhöz. Így azt mondom, hogy megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

arybaba2

2013. május 30.

Mind2 megvan.a narancs inkabb piros de sebaj:) most eppen a rozsaszin van rajtam de elotte mostam le a narancsot.tartosak nagyon.1retegben olyan szepen fel tudtam vinni mint egy masfajtat 2-3 retegben.az ecset is nagyon szupi.kar hogy nincs szinben:( 5**

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 30.

kataa

2013. február 10.

Nekem a rózsaszín van meg. Tetszik az élénk színe és szépen fed :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 10.

Nekem a rózsaszín van meg. Tetszik az élénk színe és szépen fed :)

n_adry

2012. október 24.

A narancssárga van meg, tökéletes a fedése, de lehetne picit tartósabb. UV fény hatására halvány rózsaszínes árnyalata lett, de úgy is szépen mutatott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

maya

2012. július 23.

Narancssárga árnyalat van meg, egy rétegben is tökéletesen fed és napokig bírja kopás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

Blame

2012. április 29.

Nekem a narancssárga van meg. Nagyon szép, élénk nyárias kinézete van. Könnyű felvinni és elég tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).