Oriflame

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. augusztus 22.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Csillámló hatású körömlakk izgalmas árnyalatokban.

3 árnyalatban kapható: Macchiato, Pink Blush, Fancy Lavender

Kiszerelés: 8 ml

niki33

2015. június 12.

A Macchiato árnyalatát rendeltem meg, mert tetszett a halvány barna színe, a valóságban is ilyen:-)) Tartós, egy rétegben kentem fel, és szép lett.
A csillámló hatását nem vettem észre, de nem is kell nekem. Akciósan szerintem megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 12.

snowyfairy

2015. május 24.

A Fancy Lavender van meg és tényleg nincsen köze a lila színhez inkább egy sötétebb rózsaszín. Sajnos nagyon lassan szárad és a fedése nem valami jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

zdoreebaba

2014. szeptember 7.
Mindhármat megrendeltem és már megérkezett, de még nem volt időm használni. Később még jövök!
2014. szeptember 24.
A Fancy Lavender színt volt alkalmam kipróbálni egyenlőre. Szerintem nagyon szép, de nincs sok köze a lila színhez. Míg az üvegcsében halványlilán mutat, a körmön inkább csillogóan rózsaszínes. De nekem tetszik és ez a lényeg. Az ecsete nagyon kicsi, így könnyedén fel lehet vele vinni az amúgy is tartós lakkot. Gyorsan meg szokott száradni a körmeimen (kb. 3-4 perc alatt), de azért két rétegben fel kell vinni a tartóssága végett és hogy élénkebben mutasson a körmökön. A Spring Tenderness körömlakk kollekció színei is teljesen elkápráztattak, de a New York kollekció nem semmi! Csillogi-villogi, igazán trendi árnyalatok. Kezdek kilépni a tini korból, de még mindig el tudnak kápráztatni ezek a fiatalos árnyalatok. :)
Remélem a másik két árnyalatban sem fogok csalódni.
2014. október 22.
A másik két árnyalattal is meg vagyok elégedve. A Macchiato fényes barna színű, ami első látásra nekem nem annyira tetszett a körmeimen, eléggé féltem tőle. Az is igaz, hogy nem szeretem a barna színt, valamint nem tudok hozzá megfelelően, úgymond ízléses felöltözködni. Végül megpróbáltam, felvittem és nagyon megtetszett és nem is volt annyira durván barna színű. Legjobban tényleg a macchiato kávéhoz hasonlított. Tehát aki szereti ezt a színt, annak mindenképpen ajánlom. Tartós, legalább egy hétig bírta a körmeimen.
A harmadik, egyben utolsó árnyalat, ami számomra a legkedvesebb az a Pink Blush. Pár szóban leírva: divatos, viszont nem annyira tartós, mint a másik kettő. Ő elég hamar lekopott a körmeimről, pedig a színe gyönyörű. :( Egyedül miatta kap a lakk család 4 csillagot. A Pink Blush lehetne egy kicsit tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.

2014. szeptember 7.
2014. szeptember 24.
Remélem a másik két árnyalatban sem fogok csalódni.

blanche-neige

2014. augusztus 31.

Fancy Lavender színt vettem meg. A valóságban inkább rózsaszín mint lila de azért nem rossz. Nagyon tartós. Sajna 3 réteg kell belőle mert különben halvány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.