Oriflame

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. augusztus 22.

Kiszerelés:   1,8 g
Lelőhely:   tanácsadónők

Csillámló, maxi méretű szemkontúrceruza ultra krémes formulával. Szemhéjárnyalóként és szemkontúrceruzaként is használható. Hangsúlyossá teszi a szemet, egyedivé teszi a sminket.

3 árnyalatban kapható: Snow White, Go Taupe, Midnight Black

Kiszerelés: 1.8  g

tonic

2019. május 5.

Volt ilyen régebben. Az a baj ezekkel,hogy az ember elcsábul,mert lát egy színt,amit keresett már,aztán mindig kiderül,hogy nem is túl olcsón kap egy elég gagyi dolgot, vagy legalábbis olyat,ami nem is tartós,kenődik is,alig marad ott,stb.. Nem volt nagy szám..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 5.

RBea

2016. december 23.

Nem ajánlanám érett nőknek, esetleg sminkelést épp tanuló, próbálkozó fiataloknak. Bár az Oriflame is őket szólítja meg ezzel a termékcsaláddal. Szóval very me termékeket én nem vásárolok már, többet is próbáltam, és mind a kukában végezte, sajnos. Elkenődnek, nem tartósak, stb. Az Oriflame One termékcsalád viszont nagyon-nagyon bevált nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 23.

Adnilem

2014. november 19.

(na, eltűnt amit beírtam :( ) A fehéret használom a szemzugba és a szemöldököm alá. Elég tartós, kibír egy napot, csak picit kopik. Puha, ezért nehéz hegyezni. Összességében megéri az árát, amire használom, arra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 19.

Bnemrita

2014. november 19.

Szerintem jó kis ceruza. Tartós, elég simán felvihető. Matt hatású. És olcsó. Nekem a szürke van meg. Ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 19.

minimano81

2014. szeptember 10.

Akcióban vettem a feketét, mert nagyon megtetszett! Nem vagyok egy nagy sminkelős alkat, és nem is sminkelek rendszeresen, úgyhogy nekem ezt a vastag ceruzát még szoknom kell, mert kimondottan nem esik vele jól dolgozni. Talán gyakorlással belejövök. Vagy maradok a vékony, normál ceruzáknál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 10.