Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

dia0311

2016. október 20.

Barátnőmnek adtam ajándékba a kéket, nagyon örült neki, mert imádja Svédországot. Azonnal fel is kente, külső szemlélőként amit elmondhatok, hogy csodaszép a színe, hamar szárad, egy rétegben is szép a fedése, és két ecsethúzás bőven elég egy körömre.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 20.

Jenniii92

2015. február 25.

Nagyon tetszik a kék is és a sárga is. :) Gyorsan száradnak és nagyon szép színük van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.