Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők

Két árnyalatban kapható:

• Greys & Rose
  • Blues & Yellow

RBea

2016. december 23.

A Greys&Rose árnyalatot használom, igen olcsón, kb. 350 ft-ért jutottam hozzá. Nagyon tetszenek a szép színei, kicsit csillogó, de nem túlzás, nappali sminknek is használható. Nem túl tartós, kicsit porol is, de szép a kis dobozkája :) . Sminkelést tanulóknak, gyakorlásra, és "just for fun" ennyi pénzért megéri! Szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 23.