Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nanna21, Módosítva: 2019. június 17.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

A Női Tenisz Szövetség (WTA) teniszezői segítségével kifejlesztett, frissítő és hűsítő testápoló termékcsalád tagja.

Friss illatú, 24 órás izzadásgátló védelmet nyújtó golyós dezodor.

Kiszerelés: 50 ml

Zssu

2015. december 27.

Az illata nagyon tetszik, de más pozitívumot nem tudok mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 27.

Az illata nagyon tetszik, de más pozitívumot nem tudok mondani róla.

Macsek12

2015. július 10.

Egyik legjobb dezidór ,amit eddig kipróbáltam,Nagyon jó,frissítő az illata és nem izzadok ennek a használata alatt.Nagyon szeretem,csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 10.

Ella

2015. június 2.

Sem az izzadás, sem a testszag ellen nem véd. :( Pedig tegnap még nem volt 40 fok meleg. Az illata és a viszonylag gyors száradás miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

ladri

2015. május 25.

A hatása tökéletes volt, de az illatával nem tudtam kibékülni valamiért. A tusfürdőjével együtt vettem, de alig vártam, hogy elfogyjanak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

trollkors

2014. július 3.

Az egyik legjobb deo, amit használtam, kellemes az illata, tartós, nem hagy nyomot a ruhán, és nem szárítja ki a bőrömet. Nekem telitalálat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 3.

tuncsa

2014. június 1.

Finom illat, 100%-os hatás, mintha menta illat is lenne benne+ púderes. Tökéletes mint minden oriflame deo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 1.

Virtual Angel

2014. május 24.

Nem hagy nyomot a ruhákon (sok feketém van, folyton küzdök a fehér foltokkal, pedig a ruha alá nyúlva használom a deokat, de egy idő után megkeményítik a hónalj részt és látszik rajtuk a fehérség, amit házi szappannal is csak csökkenteni lehet, eltüntetni nem...) és nagyon jó az illata. A hatása is megfelelő, én nagyon megszerettem ezt a dezodort. :)
Sokáig az avonos pur blancát használtam, de az nagyon szárítja a bőrt és mindenen nyomot hagyott. Imádom az illatát, de maradok csak a fújkálásnál, ha róla van szó. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

CocoSunrise

2014. április 20.

Kellemes az illata, de nem tolakodó... hatásos izzadásgátló, nem a legjobb amit eddig használtam, de nekem elég. Nem hagyott nyomot a ruháimon és az ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.