Original Source

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Chaotica, Módosítva: 2016. május 24.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők

Virág-os

2019. november 18.

Még régebben vettem, mert nem akartam epres vagy vattacukros illatot. Ez a kókuszos teljesen elvarázsolt. Nem egy túl tartós illat. Ez a tusfürdő nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Zsuzsi216

2019. október 16.

Kiárusításban vettem a dm-ben potom pénzért. Igazából nem a kókusz, hanem a shea miatt esett rá a választásom.
Sűrű és krémes és erőteljes illatú. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Sűrű és krémes és erőteljes illatú. Nem szárít.

Do23

2019. június 16.

Kiárusításban vettem, és gondoltam nincs mit veszíteni. Legfőképpen az fogott meg hogy vegán termék. Az illatát imádom, mint minden kókuszosét. :) Az állaga is jó, biztos hogy veszek még belőle ha találok valahol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

candus

2019. március 22.

Nagyon szeretem, a tökéletes tusfurdo; csak az szomorit el, hogy mostanában már sehol sem látom. Remelem nem vontak ki, mert tényleg fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

crazy724

2019. március 14.

Az előző két original source tusfürdő nagy csalódás volt, valószínűleg romlott darabokat sikerült vennem, mert sem állagra, sem illatra nem hasonlítottak a mostanihoz. Ez az illat valami mennyei, engem bounty csokira emlékeztet, imádok vele tusolni. Jól felhabosítható, nem szárít, sőt mintha minimálisan hidratálna. A hátránya, hogy baromi gyorsan fogy, és az illat sem tartós, sem a bőrön, sem a fürdőszobában nem marad meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

wallflower87

2019. február 23.

Bár a hátam közepére se kellett egy újabb tusfürdő, mégsem tudtam ellenállni ennek az illatnak..nekem elsőre valamilyen csoki ugrott be róla, talán leginkább a Bounty-szeletre hajaz, valami isssshteni ^^ Fürdés közben már kicsit másnak éreztem, inkább kapucsínós, ahogy egy előző hozzászóló is írta, de azt is imádom, szóval így is megfelel :)
Mint ahogy a többi OS tusinak, ennek sem marad meg az illata a bőrön egyáltalán, illetve elég folyós az állaga és sok is kell belőle, mivel nagyon minimálisan habzik csak. Így gazdaságosnak semmiképp nem mondható, viszont én ezt talán nem is bánom, mivel ez pont az a jellegű illat, amitől viszonylag hamar meg lehet azért csömörleni.
Ami miatt viszont nem tudok rá haragudni -az illata mellett- az, hogy tusfürdőtől rég volt ennyire puha a bőröm, mikor mosom le, annyira jó, bársonyos érzetű a bőr, hogy az valami fantasztikus =) Nagyon tudom ajánlani a száraz bőrűeknek, hogy tegyenek vele egy próbát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

EBoglarka

2018. október 27.

Egyértelműen 5* az összes original source tusi. Vegán, hidratál, állatkisérletmentes.
Az előttem kommentelőkkel pedig nem értek egyet, szerintem, ha erősebb illata lenne, akkor az zavaró volna. Illetve nyilván nem lenne megoldható 100% természetes összetevőből, a habzásról ugyanez elmondható. Tökéletesen tisztatja a bőrt és tápláló a shea vajtól. (A barátom is szívesen használja a kókusz és a mangó illatút.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

zorica85

2017. október 24.

Nekem ennek nem jön be az illata, nem elég kókuszos és...az az igazság, hogy valamiért nekem olyan büdi műanyag illatú sajnos. :( A lányomnak sem tetszik, így a család férfitagjai kénytelenek elhasználni. :D Nem veszem újra, alig várjuk hogy elfogyjon végre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Nyuszoka

2017. október 8.

Nagyon tetszett az illata, viszont az már kevésbé, hogy fürdés után már egyáltalán nem lehetett érezni a bőrömön. Nagyobb mennyiség kell belőle, hogy jól habozzon, pedig fürdőpamaccsal használtam, így viszont baromi gyorsan fogyott sajnos. Irritációt nem okozott és nem is szárította a bőrömet. Egynek elment, de nem hiszem, hogy újravenném majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

narancsfavirág

2017. október 2.

Az illata nekem kissé mű, de egész jó, sokkal jobb, mint a limeos-kókuszos változatnak. Jól tisztított, bár viszonylag többet kellett belőle használni (az eddig használt tusfürdőimhez képest). Az én bőrömet kicsit szárította, de nem viszkettem tőle, és nem irritált. Ha nincs jobb ötletem, hogy mit próbáljak ki, vagy gyorsan kell vennem egy tusfürdőt, akkor általában ezt választom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, PEG-40
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid