Ormonde Jayne

Ár:   39 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. június 30.

Ár:   39 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az Indus-völgy szent virága a magnóliával rokon Champaca. Mennyei, krémes virág, mely egyszerre elegáns és intim. És ha már Ázsiából származik, bambusz és illatos basmati rizs kerül mellé zöld tea jegyekkel. Kivételes szépségű és kedvességű illat.

Fejillat: bambusz, neroli, rózsaszín bors
Szívillat: champaca, frézia, rizs
Alapillat: mirha, mósusz, tea

Ár: 20.000ft+posta , Eladó: vikk2400
Állapot: 50/foto, Helyszín: Dunaújváros , fizetés: Banki utalással posta vagy automata
VÉGKIÁRUSÍTÁS Ormonde Jayne Champaca
Ár: 42000 Ft , Eladó: lazolkov
Állapot: 120 ml, Helyszín: Gödöllő-Budapest, fizetés: postánmaradó, foxpost, MPL

lazolkov

2020. december 24.

Kimondhatatlanul elbűvölő ahogy zöld tea esszencia középpontjában egy csipet zöldülő citrom bimbaja pezsdül, a frissen tonizált arcbőr illata, a neroli, a bambusz és a zöld tea fátyolpapírszerű hűvössége, a belső béke helyreállítása érdekében teáskanálnyi párolt basmati rízs finom tejszerűsége, ellágyulunk, borsos frézia incselkedése felráz, távolban suhogó tiszta vászon, virágszirmokkal beterítve, sok-sok viaszos, sárga champaca olvadozik, folyékonyult sárga virágármány beterít, ruhafodrok reppennek szanaszét...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 24.

Marcsi66

2019. augusztus 24.

Az utolsó cseppek,elfogyott a mintám,a fiolát azért megtartom,,,,nagyra tartom ezt a márkát,sajnos csak egy példány az enyém közülük,Ez is szép,de nem hinném h megvenném,ajándékba viszont jöhetne,Kedves finom elegancia,hétköznapokra szánt komfort,fehér virágokból gyönyörű intimitás párlik, Ha választhatnék,ha ilyesmit keresnék,mégis inkább Love in White Creed,,nekem az igazi,fehér szerelemből igen.,Oriflame Paradise illatot nem ismerem,most hogy hozzá hasonlítják hasonlítják itt előttem, érdekelne.Bambuszos élénk az elején,kicsit zöld is,rózsaszín bors pikánssá teszi,majd halványul,ezután bújik elő a virágosság,a rizs is feltűnik,nem szárazon,hanem krémesen, Összességében teás parfümnek mondanám,de nem a megszokott frissítővel illatozik,nem hordnám kánikulában,tartóssága jó. 4 csillag jó indulattal ,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Torpece

2019. június 18.

Ő az első olyan OJ illat, amit ha tehetnék sem vennék meg üvegében. Először csak olvastam róla, sokan kísérteties hasonlóságot emlegettek közte és az Oriflame Paradise illata között. Először az Oriflame illatát szereztem be és próbáltam. Finom illat, ahhoz képest hogy ilyesmi parfümöket régóta nem veszek, kimondottam jó és nagyon tartós. Ezután szereztem egy kicsi fújóssal a Champaca illatát és valóban döbbenetes, hogy ugyanaz az illat....csak jóval drágábban persze. Úgyhogy én azt mondom, aki nem ismeri még a Champacat-t, előszöt tesztelje az Oriflame illatot, mert nagy különbség nincs köztük illatban, árban annál inkább. Kicsit csalódtam én is, de nem az illatazonosság miatt, hanem azt a pluszt hiányolom, ami az eddig általam megismert többi OJ illat nyújtott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 18.

Phoenix19

2018. december 23.

Egyik kedvenc parfümházam az Ormonde Jayne. Rendkívül igényesnek és átgondoltnak találom az alkotásait. A "virágos" parfümök nem a kedvenceim, különösen az ún. fehérvirágos illatokkal állok hadilábon, ennélfogva elégedetten nyugtáztam, hogy a champaca magnolia sárga virág, sőt pezsgő színű, melynek fáját néhol parfümfának is nevezik olyan intenzíven illatozik. Ami annak idején felkeltette az érdeklődésem eme parfüm iránt a champaca, rizs, tea és bambusz jegyzetek. Ez a parfüm egy krémes, kifinomult illat, bár bevallom egy picit kevesebb rózsaszín borssal is beérném. Kifújáskor nagyon erősen érzem, de kis idő elteltével csendesedik ez a pikáns illatjegy. Megjegyzem valóban van hasonlóság a Paradise-szal pont az említett illatjegy okán, de míg a Paradise-t végig borsosnak érzem, a Champaca-ban a bors inkább egyfajta frissességet, élénkséget kölcsönöz a virágoknak. A rizst, mint illatösszetevőt a Love in White nevű Creed parfümben szerettem meg, hihetetlen finom, kissé porszerű, száraz, meseszépen harmonizál a champaca és a frézia édeskés illatával. A bázisban elhelyezett tea aromája teszi fel a koronát erre a nőies, elegáns parfümre. A Champaca egy igazán kellemes illatélményt nyújt bárki számára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 23.

Diana82

2018. október 30.

Ez egy tökéletesen megalkotott, kifinomult, csodálatosan nőies illat. Az egyetlen parfümöm, amit ha viselek, olyan érzésem van, hogy ez az én illatom,nem pedig egy parfümé. Gyönyörű arányokkal bír, isteni benne a rózsabors, eddig nem is tudtam, hogy imádom ezt az összetevőt parfümben és ebben egy cseppet sem válik masculinná. Annyira fellelkesültem, amikor itt olvastam, hogy egy Oriflame illathoz hasonló, hogy be is szeretem egy Paradise-t. Főleg kifújás után, amíg nagyon uralja a rózsabors, én is vélek bennük felfedezni némi hasonlóságot, de sajnos rövid időn belül teljesen más irányba megy el a két illat. Jó lett volna pedig megúszni pár ezer forintból ezt az illatélményt! Hát, legalább lesz egy jó tippem, hogy mivel lepjen meg a párom Karácsonyra (ha elfogy a kis fújósom) mert számomra pótolhatatlan kis csoda és jelenleg a legszebb illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

mariann33

2018. szeptember 23.

Már első illatolásra is egy nagyon kellemes kis illat..a megfogalmazás szándékos,hiszen ez egy niche,mégis Oriflame Paradise illata van rajtam,teljesen megtévesztésig!
Csalódott vagyok,ugyanakkor a Paradise a legjobb illata az Oriflamenek,volt is jópár üveggel belőle,tehát nem leszólás,mert ami jó az jó,de ez egy Ormonde Jayne😯!!
Az illat 5csillag,de nemtudok elvonatkoztatni..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Az illat 5csillag,de nemtudok elvonatkoztatni..

gangix

2018. július 27.

A természet magyarázatra nem szoruló szépségét hordozza ez az illat! ❤
Kellemes, szolid viselet.
Érzékeny orrú kolléganőm enyhe szappanillatot érzett rajtam először, majd amikor belenyomtam az orrát a könyökhajlatomba, mondta, hogy ja, a szappanillat ennek a "nagyon felnőtt" illatnak a "teteje".
Nem tudom, örüljek-e vagy sem, amikor túl a 35-ön max. huszonpárévesnek látszom, de talán a kislányos arcot és alkatot, az anyukaságomat, a szakmámat és a koromat leginkább ez az illat hozza össze. Bonyolultabb, mint a szokásos rózsás és/vagy fehér virágos kedvenc illataim, de nem túl sok. Eggyé vált velem egy napra, és még tesztelem tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

A természet magyarázatra nem szoruló szépségét hordozza ez az illat! ❤
Kellemes, szolid viselet.

Trixi

Korcsoport: >54
2018. június 6.

Isteni finom illat, bőrközeli, nőies. Kezdetben a rózsaszín bors uralkodik, de szerencsére hamar csillapul, és valóban egy elegáns és intim illattá szelidül, ahogy a felvezetésben is szerepel. Szerintem különleges, nem tucatillat, ami nem harsánysággal hívja fel magára a figyelmet.

Januári véleményem után, ha lehet, még tovább fokozom a dicséretet, így a júniusi melegben jön ki igazán rajtam az összes illatjegy, erőteljesebbek a virágok a bors mellett, karakteresebb a tea és a krémesség is, és érdekes, de tartósabbnak is érzem, reggeli fújás után még este is érzem (igaz, nyáron én csak hajra fújok parfümöt), és napközben is megcsap egy-egy illatfelhő magamról, amit nagyon élvezek. Továbbra is az elsőszámú kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 6.

aidanne

2017. október 11.

Régóta ismerem ezt az illatot, mindíg is egy kellemes, viselhető illatnak gondoltam. Nagyon lágyak az alapok, mégis egy roppant mód jól elhelyezett fűszerekkel megáldott illat, no persze nem bántó, inkàbb izgalmas :)
A rózsaszínborssal anno nagy haverságban voltam, szerettem az enyhén édeskés pikánságát és ebben az illatban nagyon szépen van jelen. Összességében azt gondolim, hogy a visszafogott lélek kis illatos önrajza ez. Gyönyörű, szofisztikált, bármilyen sok módon írom le, nem hiszem, lenne ember akit ez az illat zavarna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

Norella

2017. július 3.

Imádom ezt azt illatot egy percig sem bántam meg hogy megvettem ,sőt ez a legkedvesebb parfümöm egyike 😊fel kellet volna írni a dátumot amikor megvettem most biztos piros betűs ünnep lenne számomra .Ezt az illatot szinte mindig van kedvem hordani.
Számomra ez az illat friss,virágos,zöld,enyhén fűszeres a bors miatt , és sós is talán ...a tea miatt meg enyhén édesnek is érezhető, a bambusz ,
és a rizs pedig önmagáért beszél .És mindezt persze nem harsányan tolakodóan teszi hanem finoman lágyan . Nagy kedvenc * 5-ös!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Citral, Citronellol, Isoeugenol, Geraniol, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.