Oscar De La Renta

Ár:   23 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2020. május 12.

Ár:   23 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-orientális

Fejjegyek: rózsaszín bors, frézia, mandarin, narancs

Szívjegyek: rózsa, jázmin, nőszirom

Alapjegyek: pacsuli, szantálfa, borostyán

OLCSÓBB Oscar De La Renta Bella Rosa EDP
Ár: 8990 , Eladó: 26timcsi
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Eger, fizetés: Előre utalás után postázom(gls,foxpost,mpl automata) vagy személyes átvétel Egerben
Ár: 1500+ szállítás , Eladó: Beatrix123
Állapot: Új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: banki utalás után Foxpost, postán maradó ajánlott. Személyes átvétel csak Nyíregyházán

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

dkitti87

2021. október 2.

Miután két napig éreztem az éjjeliszekrényemen a mintát amit fújtam, meg kellet vennem. Egy átlagos édes illatnak tűnik, de nekem nagyon tetszik a leszáradása, kellemes édes, de mégis érzem benne a fás szúrósságot, amitől nekem mégis más mint a tucat édes illat. Tartós

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 2.

26timcsi

2021. június 26.

A bella blanca után vakon vettem meg,bíztam,hogy jó illata lesz… De sajnos nagyon nem érzem magaménak. Olyan öreges illata van. :/ Ez az a parfüm,amit még rosszabb napjaimon se fogom elhasználni és “hála az égnek” sikerül egy 100ml-t vennem belőle :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 26.

nyarigabi

2021. május 8.

Pacsuli, rózsa, rózsabors, citrusok.. A kedvenc összetevőim. Édes, de közben friss, pacsulis a leszáradása, hasonlítják a LVEB-hez fragranticán is, de egyáltalán nem az a pralinésan édes illat, sokkal könnyedebb, finomabb. A férjem szerint "epres cukorka"-sztem nem epres, de van egy kis gyümölcsös cukorka jellege valóban. Közepesen tartós, a Bella Blanca jobban bírja rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 8.

T.eva

Korcsoport: >54
2021. április 14.

Sajnos nekem nem kommunikál a bőrőmmel, pedig az összetevők alapján választottam. Tartós, lemosás után is éreztem még az illatot. Ott áll a szekrény mélyén.... Roppant ügyesen 100 ml-est sikerült vennem. Megszabadulok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 14.

Széncinke

2021. április 14.

Fűszeres virágillat, optimális mennyiségű rózsával, és az én kedvencemmel, pacsuli alappal, amitől nem édes-szirupos, hanem kissé fanyar, fűszeres lesz az illat. Imádom, pont jó nekem a virág-fűszer arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

vanillacaramella.sweet

2021. április 13.

Nagyon régóta szemezgettem vele, de vakon megvenni sokallottam az árát, mígnem nemrég megláttam egy szuper árat érte.
Hú de jó, hogy megrendeltem! :)
Nekem ez az illat nagyon tetszik!!!!

Először is az üvege, egy dísz önmaga, szép, különleges, nehéz, de kupakja jól zár, szépen megmunkált az egész és illik a színe, mindene az illathoz.

Az illat pedig végtelenül bájos, nőies, simogató, édes-rózsás! A citrusos oldala üdíti, a jázmin édesíti, lágyítja, a bors picit dob rajta, a frézia is annyira szép benne, a szantál és pacsuli pedig kiváló alap és nem erőszakosak egyáltalán, egybesimul az egész kompozíció rajtam.

Rajtam nem sok köze van a LVEB-hez, mert az sokkal erőszakosabban pacsulis-gyümis-rózsás, amelyben a ribizli, a púderesség, a tonka, a praliné, vanília uralják az egészet töményen. Bár szeretem az ilyesmi illatokat, nekem a LVEB viszont már túl sok.

Ez a Bella Rosa tényleg kis bella (szép), könnyedebb, üdébb, enyhébb, mégis benne van, ami kell és jól kitart a bőrömön is!

Furát írok, mintha icipici porcukrossága lenne, ugyanezt érzem még a Lanvin Modern Princess illatnál is, nem tudom mi okozza ezt nálam ennél a két illatnál. A pézsma, jázmin, frézia a közös bennük, talán ők okoznák ezt, nem tudom. De finom! :) Nem szirupos, hanem szép egyensúlyban édes, virágos, gyümis!

Nagyon boldog vagyok most, ugyan hosszas vacillálás, olvasgatás előzte meg, hogy enyém legyen, de imádom! Hamarabb kellett volna megvennem, de így is örülök! 10*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Hú de jó, hogy megrendeltem! :)
Nekem ez az illat nagyon tetszik!!!!

nygigi

2020. szeptember 19.

Nem sikerült újat alkotni a gyártónak, ez rajtam kb. ugyanaz mint a La Vie Est Belle és az üvege sem olyan szép élőben, mint a fotókon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Elkofen

2020. május 2.

Egy nagyon finom gyümölcsös virágos illat, amelyben a rózsa lenne a domináns. Viszont nem mondanám, hogy kifejezetten a rózsa dominál. Édes és kissé fanyar virágillat. Kellemes és elegáns ez is mint a Bella Blanca, bár teljesen más. A 30 ml-es üvege gyönyörű, amit jó kézbe venni is. Nem zavar, ha mások esetleg giccsesnek látják, mert nekem öröm ránézni. 🤗
Szerintem maga az illat nem kiemelkedő, de modern és nőies, amely bármely napszakban viselhető. Kifújáskor egy beazonosíthatatlan gyümölcsegyveleg érződik, de nem érzem külön a gyümölcsöket és egyéb virágos összetevőit.
Valamivel kevésbé tartós és gyengébb a bőrömön, mint a Bella Blanca. Pedig az sem tart túl sokáig.😔
Elég túlárazott. Ahhoz képest annyira nem különleges és nem is tartós parfüm. Rajtam 3 óra elteltével bőrközeli lesz és alig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 2.

Jazi

Korcsoport: >54
2019. május 18.

Sikerült beszerezni Joy-napokon,bár az ára még akciósan is fájt egy kicsit.Szépen megkomponált illat,aminek a leszáradása légies,lágy,gyönyörű.Biztos vagyok benne,hogy sokan ezt a parfümöt fogják választani a nagy napon,hiszen minden igényt kielégít. Nem hivalkodó,finom,és talán a sok sznob orrnak is megfelelő minőségű.Tartósságára sem lehet panasz,hosszú órákon át körbeleng ez az elképesztően csodaszép illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 18.

googles

2019. május 12.

Kifejezetten jo illat, szinte eldonteni se tudtam, a Blanca vagy a Rosa kellemesebb.
Viragos, nem banto, kortalan mindketto es a parfumok minden szepseget hozza. Ha egy 10 eves kislany megszagolja, nemely parfummel (Dior Dolce Vita, Poison, vagy Chanel N5) ellentetben ennel erteni fogja, mi jo ebben a parfummaniaban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 60730

Színezék. Lila színű.