Oscar De La Renta

Ár:   23 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2020. május 12.

Ár:   23 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-orientális

Fejjegyek: rózsaszín bors, frézia, mandarin, narancs

Szívjegyek: rózsa, jázmin, nőszirom

Ár: 1200.-/2200.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5ml/10ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Posta/Fox/Személyesen

nygigi

2020. szeptember 19.

Nem sikerült újat alkotni a gyártónak, ez rajtam kb. ugyanaz mint a La Vie Est Belle és az üvege sem olyan szép élőben, mint a fotókon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Elkofen

2020. május 2.

Egy nagyon finom gyümölcsös virágos illat, amelyben a rózsa lenne a domináns. Viszont nem mondanám, hogy kifejezetten a rózsa dominál. Édes és kissé fanyar virágillat. Kellemes és elegáns ez is mint a Bella Blanca, bár teljesen más. A 30 ml-es üvege gyönyörű, amit jó kézbe venni is. Nem zavar, ha mások esetleg giccsesnek látják, mert nekem öröm ránézni. 🤗
Szerintem maga az illat nem kiemelkedő, de modern és nőies, amely bármely napszakban viselhető. Kifújáskor egy beazonosíthatatlan gyümölcsegyveleg érződik, de nem érzem külön a gyümölcsöket és egyéb virágos összetevőit.
Valamivel kevésbé tartós és gyengébb a bőrömön, mint a Bella Blanca. Pedig az sem tart túl sokáig.😔
Elég túlárazott. Ahhoz képest annyira nem különleges és nem is tartós parfüm. Rajtam 3 óra elteltével bőrközeli lesz és alig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 2.

Jazi

Korcsoport: >54
2019. május 18.

Sikerült beszerezni Joy-napokon,bár az ára még akciósan is fájt egy kicsit.Szépen megkomponált illat,aminek a leszáradása légies,lágy,gyönyörű.Biztos vagyok benne,hogy sokan ezt a parfümöt fogják választani a nagy napon,hiszen minden igényt kielégít. Nem hivalkodó,finom,és talán a sok sznob orrnak is megfelelő minőségű.Tartósságára sem lehet panasz,hosszú órákon át körbeleng ez az elképesztően csodaszép illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 18.

googles

2019. május 12.

Kifejezetten jo illat, szinte eldonteni se tudtam, a Blanca vagy a Rosa kellemesebb.
Viragos, nem banto, kortalan mindketto es a parfumok minden szepseget hozza. Ha egy 10 eves kislany megszagolja, nemely parfummel (Dior Dolce Vita, Poison, vagy Chanel N5) ellentetben ennel erteni fogja, mi jo ebben a parfummaniaban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 12.

Vaslady

2019. március 23.

Az üveg maga egy csoda,nem tudtam elmenni mellette,hogy le ne vettem volna a polcról a Marionaud parfümériában.
Ez az illat,maga a tavasz.
Annyira friss és könnyed virágos.
A szüleim házában az udvaron volt egy gyönyörű rózsafa,hosszú szárú szinte tövis mentes,hosszu nyakú rózsaszin rózsák...
...Régi emlékek...régi nyarak,azt a rózsaillatot talán nem is éreztem azóta már...
Amikor rásütött a napocska,és becsuktam a szemem,éppen ilyen illata volt....
....És akkor most olvasom a fragrantican,hogy pink rózsa a szivjegy...ez bizony nem véletlen.
Férjemnek is tetszett,kivánságlistára felirva :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

Ez az illat,maga a tavasz.
Annyira friss és könnyed virágos.
Amikor rásütött a napocska,és becsuktam a szemem,éppen ilyen illata volt....
Férjemnek is tetszett,kivánságlistára felirva :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 60730

Színezék. Lila színű.