Ovis

Ár:   950 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emanufaktura, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Magas ásványianyag tartalmú. Tisztító, ekcémás, pikkelysömörös bőrre ajánlott. Lágy krémszappan.

Letta93

2015. augusztus 2.

Kialakuló ekcéma (és az itteni pozitív vélemények) miatt vettem meg ezt a szappant. Sajnos nem vált be. Csak fürdéshez használtam, de semmilyen változást nem tapasztaltam, pedig elhasználtam 1 szappant (ami szerintem meglehetősen gyorsan fogyott). Nem fogom újra venni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Christy

2014. augusztus 15.

Jó kis szappan, engem az illata sem zavar. Egyetlen hibája, hogy nehéz megfogni, de ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. július 29.

Én nagyon szeretem ezt a szappant, mégis négy pontot adok neki. Az illata az egyetlen, amivel bajom van. Nem azért, mert kellemetlen, hanem azért, mert tényleg parfüm-illatú, ami (szerintem) elég természetellenesen hat. Gyógynövényesebb, "iszaposabb" illatnak sokkal jobban örültem volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. július 29.

Vorsi

2014. március 3.

Hónapok óta kerestem a megoldást, feszülő, viszkető bőrömre, egy csomó féle tusfürdőt, kencéket kipróbáltam, de nem értem el eredményt. Egy blogon olvastam a juhtejes szappanokról, gondoltam, mit veszíthetek, kipróbálom. Kb egy hete használom, gondoltam, hogy várok még kicsit, de majd max visszajövök update-elni. Ez a szappan, tökéletes! Az illata kellemes, sajnos hamar elillan, de a szappanok már csak ilyenek. jól habzik! Zuhanyzás után nincs az a feszülő, kellemetlen érzés, hogy azonnal testápolózzam be magam, megszűnt a viszketés, a bőröm puha, és selymes. Kiválóan hidratál, táplálja a bőrömet, biztosan újra fogom venni. Mindenkinek ajánlom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 3.

lukacseda

2013. május 18.

Kézmosáshoz is használjuk.
Puha, lágy hatás érhető el vele

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 18.

Kézmosáshoz is használjuk.
Puha, lágy hatás érhető el vele

mikkamakkam

2013. április 10.

Isteni illata van, nagyon jól habzik , krémes, nagyon jól tisztít. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

tihob.h

2013. március 29.

Sziasztok, nekem zsíros kombinált a bőröm és menszesz idején több pattanásom is van, de a szappan használatával sokkal mérsékeltebb sőt hamarabb leviszi a gyulladást az arcomról és mattítja is, Ajánlom mindenkinek. Nagyon sokáig elég,nem úgy mint egy arclemosó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

adri0403

2013. március 27.

Imádom, ez a kedvencem!!!:)) Sajnos ekcémára és sömörre is hajlamos a bőröm, de amióta ezeket a termékeket használom tünetmentes vagyok! Bármilyen bőrproblémára csak ajánlani tudom, én nagyon elégedett vagyok vele/ velük!!!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

pal.kriszti82

2013. március 19.

Remek termék,ekcémára használtuk,nagyon hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

Remek termék,ekcémára használtuk,nagyon hatásos.

sminkesmas

2013. március 3.

Hát ez valami szuper cucc! Imádom!
Krémes hab, táplálás, nem kell mellé testápoló még a száraz bőrömnek sem!
Én nagyon szeretem az illatát, nekem "régi" idők illatára hasonlít, és nagyon örülök, hogy illatos!

Ha érdekel fotó vagy bővebb infó, akkor itt írtam róla:

Üdv!
SminkÉsMás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 3.

Hát ez valami szuper cucc! Imádom!
Krémes hab, táplálás, nem kell mellé testápoló még a száraz bőrömnek sem!

Ha érdekel fotó vagy bővebb infó, akkor itt írtam róla:

Üdv!