OZ Naturals

Ár:   $22.49   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ingyombingyom, Módosítva: 2018. augusztus 13.

Ár:   $22.49
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Világosítja a bőrt a fiatalosabb ragyogásért. Halványítja a sötét foltokat. Kiegyenlíti a bőr tónusát, szerkezetét. Használatával a szabadgyökök semlegesítésével a  bőr  sugárzóbb és sokkal fiatalosabb lesz .

Az Allure Magazine szerint ez a legjobb  kozmetikai C vitamin. Széleskörű vizsgálatok alapján a leghatékonyabb hozzáférhető C vitamin szérum , amely nagymértékben emeli a sejtszintű  kollagén termelődését .

A 20% erősségű C vitamin + növényi eredetű kollagén együtt a legjobb minőségű C vitamin szérumot eredményezik.

vfejes

2016. január 16.

Hosszabb vívódás után döntöttem, de aggódtam, mert idáig minden C vitaminos review a ragacsosságról szólt. Paula sötétkék szérumát kb. 1 éve használom (nem minden nap) esténként, de reggelre én sem tudtam beilleszteni. Nos, jelentem egyáltalán nem bántam meg. A sokszor hallott csípő érzésnek nyoma sincs (igaz, az utasítás szerint száraz bőrre kenem, reggeli arcmosás után). Sőt, inkább még jó érzésnek is mondanám, lehet a hyaluron és az aloe az oka. Rövid időn belül hidratáló krém követi fényvédővel.

Mivel száraz a bőröm és érzékeny, azért érzem, hogy nem esik jól sokat várni. Ragacsosságról nem tudok beszámolni, az új leírásban benne is van, hogy szín és állag tekintetében tovább fejlesztették a terméket, világosabb és hígabb is lett. Az eredménye egy hét után is látszik, igaz, a héten 2 napnem használtam. A bőröm szürkesége nagy mértékben távozott. Sajnos nekem alapból nem ilyen az arcszinem, egész meglepődtem, mert nem volt rajtam se púder, se bb, se szem alatti korrektor és a tél közepén tök jól néztem ki, nem mint aki beteg (ritka!) A szeplők és májfoltok tekintetében nem tudok nyilatkozni, mert már a fél világ csodakrémjeit rájuk kentem, köszönik halványabbak, de nem távoznak. Majd talán a bőrdoki...

Összefoglalva: szeretem nagyon. Tuti h rendszeresen itt fog egy lakni a fridzsiben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.

Adnilem

2015. május 27.

Én is kipróbáltam, de nekem a hyaluron savas eddig jobban tetszik (pedig az olcsóbb is). Ennek az állaga folyósabb. Gyorsan beszívódik, nem okoz semmi allergiát, irritációt. Csak reggelente használom.

Őszintén szólva én sem világosítást, sem egységesítést nem vettem észre. Bár mivel előtte a másik szérumukat használtam, lehet, hogy ezért nem látok akkora változást. Nekem az nagyon látványos volt, sokkal fiatalosabb lett a bőröm és a szemem alatti karikák is majdnem teljesen eltűntek. (mondjuk ehhez hozzá kell tenni, hogy most lettem 35, de 28-nak néznek. Ráncaim nincsenek és alapból szép a bőröm). Lehet, hogy akinek problémásabb a bőre azon jobban látszik a hatás.

Egyelőre 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 27.

Egyelőre 4*

ingyombingyom

2015. május 24.

Agyon volt reklámozva és valami hasonló szérumot kerestem . Reggelente használom tonik fölé és rámegy még a nappali és a fényvédő krém. Féltem a nagyon az olajos állagától de kellemesen csalódtam : pillanatok alatt felszívódik.
Bután hangzik de rögtön éreztem , ez hat. Világosította már egy hét alatt a bőröm és a foltjaimat, egységesebb lett a bőrszínem. Bár mellette hámlasztózok is esténként ( BHA ) , lehet ennek az érdeme is.
Összességében tényleg egy jó szérumnak tartom , öregedő bőrnek különösen. Ha így folytatja beleillesztem az állandó rutinomba.

Update: Beillesztettem! Tökéletes! Tudtam , kell nekem a C vitamin! Mellette persze ezerrel a fényvédő. Rá is van írva. Puha lett a bőröm és láthatólag fiatalosabb is. Maradok mellette és újraveszem.

Ja! Még annyit hogy reggelente rakok még mellé mostanában valami másik szérumot. Paulát v. Sweetsationt. Jól kijönnek, pikk-pakk felszívódnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 24.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Ferulic Acid
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

MSM

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak