p2

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Iria, Módosítva: 2019. március 20.

Lelőhely:   Rossmann

Maszatolódás és vízálló folyékony szemhéjtus.

Vivus94

2020. január 23.

Bár annyira nem szeretem az ilyen vékony ecsetes folyékony tusokat, úgy néz ki, hogy kénytelen leszek megbarátkozni vele. Ez az egyetlen tus (sok évnyi keresés után) ami VALÓBAN vízálló. Az én szemem mindig sír, folyamatosan könnyezik (mert süt a nap, fúj a szél, mert oldalt fekszem vagy mert tényleg sírok, stb). Ha ezt felrakom, pikk pakk megszárad és az bizony ott marad. Nem jön le se arcmosással se micellás vízzel, csak és kizárólag sminklemosóval. Egyszóval atombiztos! Halleluja, hogy rátaláltam. Ha egyszer elfogy biztos, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Qwerty1234

2019. október 2.

Nem találkoztam még tényleg, ilyen vízálló szemhéjtussal. Vigyázni kell vele tényleg, mert ha le folyna az alsó szemvíz vonalba, akkor az egész nap nekem ott marad. Nem bírtam le szedni, max csak este. Az ecsete nagyon puha, nem karcol. A termékben is volt elég rendesen. Egy ami zavart, hogy reggel mikor festem magam vele, kicsit a szemhéjamra felmosódik. De ezt le tudom szedni. Imádom ezt a terméket! Ja és én akciósan vásároltam, 500 Ft-ért! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

dibolya1972

2019. április 5.

Tökéletes. Tényleg, teljesen vízálló. Évek óta keresek olyan tust, vagy ceruzát amivel ha megcsinálom a szép cicaszemet, akkor tényleg a szem sarakiban sem folyik szét és megmarad. Ez az a tus. Bátran ajánlom mindenkinek, akár vízvonalra is. Úgy emlékszem 1300,- Ft ért vettem legutóbb, de sokszor akciózzák is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 5.

Iria

2019. március 17.

Amióta csak sminkelek, azóta vadászok a tökéletes vízálló tusra. Eddig a csodaszerig még sosem találtam olyat ami betartotta volna amit ígér. Tökéletesen vízálló (uszasnal is tesztelve), mely fekete szín és meglepő módon könnyen lemoshato. Minden szempontból tökéletes, nem tudok róla rosszat mondani. Könnyű használni, sokáig elég, nem irrital.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.