p2

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gift Box, az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Rossmann

Dúsító szempillaspirál, ami nem tapasztja össze a pillákat. Cashmilan® kivonattal és biotinnal.

Szemészetileg tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják.

clara12

2019. február 2.

Szép pillákat csinált, nem pergett, nem kenődött, könnyen le lehetett mosni olajos lemosóval. A keféje ormótlanul nagy, amit nem tudtam megszokni. Nem csípte a szemem, még lemosás közben sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Fe0ve0

2019. január 19.

Barna szempillaspirált kerestem, a drogériákban ő volt az egyetlen. Mit ne mondjak... valójában 2 lenne az eredmény hatását tekintve de: nem irritálja a szemem ami ritka sajnos, szép színe van, két hónap alatt semmit nem változott az állaga. Elhasználom de biztos, hogy nem veszem újra.
Most látom hogy elvileg dúsító spirál.:D jó vicc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

Most látom hogy elvileg dúsító spirál.:D jó vicc.

izabella73

2018. november 17.

Barna szinű szempilla spirált kerestem a Rossmannban,és mivel ez az egy fajta volt,kizárásos alapon ezt választottam.Sajnos nem igazán vált be,túl nagy a keféje,nehéz vele dolgozni,és nem is lesz szép az eredmény.A színe jó lenne,de mikor elkezdtem használni már olyan volt mintha be lenne száradva.Amíg hasznalható állapotban van addig elhasználgatom,de újra venni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 17.

tara95

2018. november 12.

Égre-földre hajkurásztam barna szempillaspirált és nem vagyok egyedül vele, már csak 2 volt az állványon.

Igazi szép középbarna, nem világos és köze sincs az Avon által barnának titulált feketéhez.

A kefe a kedvencem, nagy, de nagyon könnyű vele dolgozni. A végeredmény égig érő, elválasztott, dús pillák csodás színben, all day tart, nem pereg. Hiánypótló az biztos.

Sajnos nagyon-nagyon hamar beszáradt, ennek köszönhetően elkezdett csomókat varázsolni, kidobtam :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

eprescsoki

2018. szeptember 17.

Nagyon akartam egy barna spiralt, miutan az yves rocher sexy pulp elfogyott, igy megvettem ezt. Nem vagyok tole elajulva egyelore, kifestem de olyan semmilyen. A szine tetszik.Talan nem eleg hosszuak a pillaim :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

hnica

2018. augusztus 20.

Egész jó spirál ez, főleg ennyi pénzért. Klasszikus kialakítású a keféje, elég nagy, könnyen lehet vele dolgozni. Nem kenődik, nem potyog napközben. Az egyetlen problémám vele, hogy a nap végére elnehezíti, lehúzza a pillákat, ezért csak 4 csillag. Minden más szempontból remek termék, érdemes próbálkozni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Orsi0625

2018. július 28.

Nekem ebből a vízálló fajta van meg és hát tényleg vízálló nyaralás alatt teszteltem és átment a vizsgán. Olajos sminklemosóval is alig bírtam lerobbantani magamról.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

KuliKali

2018. március 19.

Régóta kerestem barna spirált és a veszprémi Rossmannban amikor jártam ő volt az egyetlen. Úgy voltam vele,hogy a rúzsalapjukon kívül mást még nem próbáltam tőlük.próba cseresznye. Hihetetlen pozitívat csalódtam. Nagyon klassz kis spirál,gyönyörű pillákat eredményez,ultimate kedvenc lett a szokásos két végű Loréalom után. Nagyon szép hosszú,szétválasztott íveket varázsol a szememre. Könnyen építhető,több rétegben sem sok. Tartós,rosszat nem tudok mondani. Többször nyúlok utána hétköznapokon,nyáron pedig csak még többet fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

eventually

2017. szeptember 6.

Nekem barna színben van meg, de olyan "száraz" nekem és nem könnyű eldolgozni. Szóval én úgy érzem kevés festéket visz fel egyszerre, több réteg is kell a pilláimra, hogy látszódjon. Szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

TimyeK

2017. július 13.

Sürgősen szempillaspirálra volt szükségem, de sajnos se a Rimmel, se a Maybelline termékek nem voltak leértékelve egyik üzletben sem. Hosszas bogarászás után leltem rá. Kefe alapján választottam ki, próba cseresznye alapon. Szép fekete a színe, jó a keféje, az ára verhetetlen és nem pörög le, nem kenődik el. Szépen szétválasztja a pillákat, nem szed fel sok festéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Tocopherol, Biotin

A triglicerol és a sztearinsav észtere. Bőrkondicionáló, bőrpuhító (emolliens), emulgálószer, nagyobb mennyiségben pedig felületaktív anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.