p2

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _ca_, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   Rossmann

Vízálló, tartós, krémes textúrájú szemceruza. A végében található hegyező is. Vegán termék.

tyukanyo

2019. március 24.

310-es bronzbarna árnyalat van meg. Egész nap a helyén marad. Könnyű vele dolgozni, jól fog, nagyon pigmentált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

anett76

2018. augusztus 8.

Nagyon jó lenne mind a pigmentáltsága, mind a tartóssága, csak sajnos irritálja a szemem. Gyakorlatilag pár óráig tudom elviselni, utána le kell mosnom, így számomra használhatatlan. Lehet, h nem a termékben van a hiba, nem mindenkinek ennyire érzékeny a szeme, ezért a négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Unicorn

2018. június 10.

Azt hozza amit ígér, érdemes kipróbálni. Abszolút 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

Azt hozza amit ígér, érdemes kipróbálni. Abszolút 5* :)

random

2018. április 20.

a 311-es cranberry árnyalat van meg. egész fura színe van, piros, de nem piros... mintha bronzos alapban lennének pink csillámok vagy nem is tudom. mindegy, mindenesetre mindennapokban is használható. konkrétan a vizet tényleg állja, nem folyik vagy maszatolódik, de sajnos az én olajos és rejtett szemhéjamon alap nélkül megkopik a nap végére. szerencsére el nem tűnik teljesen, és ez is azért teljesítmény. mindenesetre örülök hogy végre találtam egy piros(as) szemceruzát a drogériában, ráadásul tök olcsón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Gina1978

2018. április 8.

Fehér színben próbáltam ki, vízvonalra. Tartós, megfelelő keménységű, de lehetne kicsit pigmentáltabb. Kényelmes, h nem kell faragni. Először kicsit elégedetlen voltam, hogy nem eléggé fehér, de utána láttam, hogy ezt nem is ígéri, a szín megnevezése "cotton", szóval nem hibáztatom, de nem ilyet kerestem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

Pdrea

2018. február 2.

A fehéret vettem meg. Reggel felkenem a vízvonalra és este még ott van. Ezt eddig egyik szemceruzám sem tudta. Ha elfogy, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 2.

Netta97

2017. december 5.

Kedvenc szemöldökceruzám már évek óta! :D Németországban szereztem be teljesen ártatlanul, de nagyon megszerette, nagyon jó ára a kiszerelése is ideális számomra (nem kell hegyezgetni). És sokáig elég! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

natasha

2017. november 24.

A vízvonalon eddig egy szemceruza se maradt meg,kivéve ez. Gyorsan fogy,de a hatása miatt megéri. Nem kenődik,fekete színe van és tartós.Eleinte kicsit kemény,aztán felvitel közben meglágyul.500ftért vettem leakciózva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

_ca_

2014. április 7.

Külföldre járóknak nagyon ajánlott a beszerzése. Változatos színekben kapható, tartós, könnyű vele dolgozni, a saját hegyezőjével pedig törés nélkül újrahegyezhető. És rendkívül olcsó is, úgyhogy remélem, később sem ad okot a csalódásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT