Paco Rabanne

Ár:   13 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: briony24, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2015. március 17.

Ár:   13 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Parfüm illatcsalád: ciprus-virágos

Parfüm összetevők: mandarin, fehérbors, frézia, ámbra

Pünyike

2017. szeptember 25.

Nagyon régen használtam és szerettem is ezt a parfümöt. Sokáig nem találkoztam vele, nemrég viszont sikerült megszereznem egy 5 ml-es mini kiszerelést. Nagyon finom virágos, krémes illata van. Amit sokáig érzek, az a frézia és a jázmin, enyhe pézsmával. Még mindig kellemes illat. Nem harsogó, csendes kis társ nappalra. Közepesen tartós. Nyáron a citrusosabb, tisztább, télen pedig a nehezebb, melegebb illatokat szeretem, ezért nekem ez inkább őszi/tavaszi parfüm. Nem tudom, hogy lehet -e még kapni, de ha igen, akkor a virágos illatok kedvelői bátran tegyenek egy próbát vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Masnuci

2017. június 13.

A napokban hozzájutottam egy 50 ml-s példányhoz és teljesen levett a lábamról. Én aki a legnagyobb nyári melegben is imádom a "fajsúlyos" tömény és bivalyerős illatokat most megismertem az "odaragadt az orrom a csuklómhoz" érzést egy finom, nőies de abszolút levegős nyári illattal kapcsolatban. A Lanvin Oxygenjéhez hasonlítják sokan. Én picit virágosabbnak, krémesebbnek érzem halványan púderesnek. Nagyon kellemes érzés viselni. Olyan tiszta, könnyű "jól érzem magam a bőrömben" feeling. A nyáron ez lesz a befutó nálam.
(Az én példányomnak az elején van egy pici kesernyés indítás, nem tudom hogy ezt valamelyik összetevő eredményezi, vagy már kezd a fejillat megbuggyanni, de ez nem tart tovább egy percnél és onnan már csak a csoda van jelen)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 13.

a12smuk

2015. március 18.

Használt példányom új gazdát keres :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 18.

Használt példányom új gazdát keres :-)

Mildi

2013. november 15.

Használtam ilyen a parfümöt pár éve. Egy barátnőmtől kaptam, mert ő ki nem állhatta magán. Elsőre nekem se igazán tetszett, amolyan klasszikus tucat illatnak könyveltem el, betettem a többi közé, aztán egyszercsak ráéreztem. Elkezdtem szeretni, hogy egész nap ez a tiszta, kissé fanyar, kifinomult szappanillat leng körül, tudniillik roppant tartós volt rajtam. Aztán már csak ezt használtam, míg el nem fogyott. Viszont azóta se láttam sehol, valószínűleg már nem gyártják. Kár érte.

Update: hiányzik ez a parfüm, újabban elkezdtem vágyni rá. A Toni & Guy samponomnak és kondicionálómnak pont ilyen illata van. Milyen jó lenne egész nap ebben az odorban lubickolni megint!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 15.

briony24

2012. október 24.

Kétszer volt hozzá szerencsém.Először úgy vettem,hogy nem tudtam milyen de akciós volt a Rossmannban :) Másodjára már tudatosan vettem,ismét csak a Rossmannban.Isteni finom púderes illata van,nagyon nőies!Sajnos mostanában nem láttam náluk pedig szívesen vennék újra.Remélem nem szűnt meg vagy ilyesmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate