Paese

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: NoraH, az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2018. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Minden bőrtípusra (akár extra érzékenyre is) használható sminklemosó, mely egyszerre tisztítja, tonizálja, hidratálja és nyugtatja a bőrt.

Rendkívül kíméletes, illatanyag- és parabénmentes termék.

erzsebethabok

2020. január 8.

Imádom, hogy illatmentes, érzékeny bőrre is kiváló. Tökéletesen leszedi a sminket, a bőrön nem hagy ragacsos érzést.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Fufina

2019. október 8.

Több éve már csak ezt használom, és imádom, nem is akarok másra váltani. Szépek az összetevői (az illatanyagmentességnek külön örülök), nem hagy ragacsos érzetet, mint drogériás társai, hanem egy sima, puha bőrt eredményez. Nem ezzel szoktam lemosni a sminket, hanem arclemosó habbal, majd ezzel még áttörlöm az arcom, és így tökéletesen leszed minden sminkmaradványt. Reggelente is sminkelés előtt át szoktam vele törölni az arcom, szépen felfrissíti. Szóval nem tudok rosszat mondani róla, szuper termék! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

Amea

2018. március 11.

A sminkkel önmagában nem, de a sminkmaradványokkal megbírkózik, gyengéden távolítja el a szennyeződést a bőrről, nem szárít és nem okoz irritációt (mint nálam a Garnier).
Jó kis termék, normális csomagolásban, egészen elfogadható árban.
Ami miatt mégsem veszem újra, az nem a termék hibája. Nekem a koreai rutin sokkal jobban bejött, így kiszorult a micellás víz. Az olajos lemosó-habzó lemosó-toner kombináció szerintem mindent visz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

Jó kis termék, normális csomagolásban, egészen elfogadható árban.

natulcien

2018. január 20.

A kedvencem lett rövid időn belül. Gyönyörű összetevők, kellemes állag, és nem szárít a végeredmény. Este és reggel is az arcápolási rutinom alapja. Szépen eltávolít minden szennyeződést az arcomról. Teljes mértékben meggyőzött és biztosan újra fogom vásárolni.
2016 június

Frissítés:
Csak ezt használom lassan 2 éve, kettesével rendelem, hogy mindig legyen itthon. Semmi problémát nem okoz hosszútávú használatban sem. Töretlen a szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

2016 június

Frissítés:

steszter

2017. január 3.

Régóta a kedvencem, de a legutóbb vásárolt flakon teljesen besárgult. Előfordult ez már másnál is?

írtam a forgalmazónak, küldtem képet a sárgulásról, rögvest válaszoltak, felajánlottak csereterméket! még elégedettebb vagyok:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 3.

petoandika

2016. november 19.

Nem olyan régóta használom, de eddig nagyon tetszik. Nem csíp, nyugtató hatása van, a sminket is szépen lehozza, és az arcot is szépen tisztítja. Szó, mi szó: teszi a dolgát. :)

UP: Mostmár a 3.üveggel használtam el és még mindig favorit. Szerintem még egy darabig biztosan maradok ennél. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

Nico

2016. október 23.

A sminket nem szedi le olyan könnyen, mint például a Bioderma micellás vize, de a bőrömet nagyon szépen hidratálta, a szempilláimmal pedig csodát tett. Nem tudom másnak tulajdonítani az ugrásszerű növekedést és a puhaságot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Severina

2016. május 11.

Nem egy nagy durranas, sokkal tobbet vartam tole... a sminket nem hozza le csak tobbszori probalkozas utan es nekem kicsit zsiros erzetet hagy a boromon. Nagyon folyik az uvegbol, kisebb luk is eleg lenne ra. Nem vennem ujra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

melanie500

2016. február 15.

A L'Oréal vize borzasztó, a Garnier a L'Oréal tulajdonában van, ugyanaz az összetevőlista, így ki se mertem próbálni. A Bioderma Sensibio az all time favourite nálam. És ez sem rossz. Bár míg a bioderma mondjuk 3 vattapamaccsal leszedi a sminket, addig ennél a víznél legalább 6-ot kellett elhasználom a teljes tisztasághoz. Hagy egy furcsa filmréteget is maga után, kifejezetten kényelmetlen érzés volt. Ennek ellenére elhasználtam becsületesen kb 4 flakonnal, mert tényleg nem rossz árérték arányban, csak mégsem az igazi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

LyliaLinda

2016. január 21.

Gyönyörűen leszedte a sminkemet, jobban, mint az előző sminklemosóm (mondjuk csak szimpla, semmi vízálló vagy ilyesmi), és puha lett tőle a bőröm, nem száraz. Egyelőre imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 21.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!