Paese

Ár:   3840 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Camilla_B, Módosítva: 2013. február 18.

Fixáló porpúder elsősorban kevert bőrre, de a szárazat sem szárítja. Fehér színű, a bőrön teljesen áttetszővé válik. Vékonyan tapad a bőrre, egész nap tartós, matt bőrfelszínt biztosít.

random

2020. január 19.

Ebből is már az újabb csomagolás van meg nekem, de elvileg a beltartalom nem változott... egynek elmegy. Szépen fixálja az alapozót, és újrapúderezésre is jó, blotting után módjával használva nem fogja "becsomósítani" az előző réteget. Viszont száraz vagy vízhiányos bőrre nem javaslom, mert szárít. Nem fogom újravenni ha elfogy, de azért el fog fogyni a nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

laanna

2017. február 25.

Tényleg nagyon szuper púder, zsíros bőrre minden szempontból. DE! Az illata nagyon erős, szembe, orrba kerülve irritáló, én nap közben is érzem ezt a nagyon fura (olcsó tisztítószer) illatot az arcomon. Nem értem igazán, hogy miért kell ilyesmivel elrontani egy alapvetően tökéletesen funkcionáló terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Aidyn3

2016. október 10.

A doboz nagyon nemszeretem kategoria, de egyebkent nagyon szeretem. Zsiros borre tokeletes, tartos, nem maszkhatasu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 10.

Ariel001

2016. augusztus 2.

Update:sajnos hozzászokott a bőröm, nem szuperál már annyira...ősszel még próbálkozok vele, de így -1* legalább...

Legjobb amit használtam a full zsíros homlokomra! Tényleg hosszantartó a matt hatása, nem fénylik át elég sokáig a homlokom, viszont azokon a területeken ahol nem extrém zsíros a bőr nekem hámlik utánna. Nagy púder ecsettel ütögetem a bőrömbe, így nagyon tartós is. Orromra, arcom többi részére mást használok, de abszolút jár az 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

nittamano

2016. július 4.

Imádom. A bőröm nagyon zsíros. Arcmosás után 2-3 órával nagyon kifényesedik, ha meg használok valami sminket sokkal hamarabb látszik. De mióta rátaláltam erre mindennap használom. Azt nem mondom,hogy csodaszer, délutánra azért látni,hogy a bőröm zsírosodik, de nem kell újrasminkelnem,nem annyira látványos. Fényvédőt használok arra ecsettel a kényes területekre felviszek belőle. Utána jöhet a por alapozó, majd erre is vékony rétegben viszek fel ebből a porból.Nekem így vált be a legjobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

justicia

2013. dec.15.
TÖKÉLETES.
A puffniját használom a felvitelhez.
Zsírosodásra hajlamos bőrűeknek csodaszer.

2016. január 14.
A véleményem nem változott. Tökéletes.
Nagyon lassan fogy, így abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 14.

2013. dec.15.
TÖKÉLETES.
A puffniját használom a felvitelhez.
Zsírosodásra hajlamos bőrűeknek csodaszer.

2016. január 14.
A véleményem nem változott. Tökéletes.
Nagyon lassan fogy, így abszolút megéri az árát.

Auguszta

2015. augusztus 4.

Nagyon jó kifényesedés ellen. Újabban nem használok púdert alapozó fölé, mert így természetesebb a hatás, de nyáron, főleg kánikulában azért csak szükség lenne rá. Olyankor használom ezt, de csak nagyon keveset, és csak azokon a pontokon, ahol kifényesedne a bőröm. Keskeny kabukival viszem fel, hogy tényleg a lehető legkevesebb kelljen belőle. Egyáltalán nem látszik, nagyon szépen mattít, és tényleg meggátolja a kifényesedést a nap során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Krisz78

2015. január 26.

A "rizses" változat után (ami hatalmas csalódás) kipróbáltam ezt is.
Hááát, ez sem győzött meg.2 óra után fénylik tőle a T-zónám.
Azért még próbálgatom, hátha valami kevésbé stresszes időszakban jobban teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 26.

A "rizses" változat után (ami hatalmas csalódás) kipróbáltam ezt is.
Hááát, ez sem győzött meg.2 óra után fénylik tőle a T-zónám.

jamborjuli73

2014. november 14.

Tényleg nagyon hatásos zsíros bőrre, azonnal beissza. Mindig magammal viszem, de alig kell újra igazítani nap közben, már púderekkel ellentétben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 14.

beautybaby18

2014. szeptember 19.

Nyáron vettem, mert akkor zsírosabb a bőröm. Teljesen felszívja a fölösleges zsírt, és szép lesz tőle a bőröm. Nagyon jó púder, újra veszem, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Serica