Paese

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: junglequeen, az összetevőket feltöltötte: crazy cat lady, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Kiszerelés:   5,5 ml

Sűrű textúrájú, erős fedésű camoouflage termék, bőrhibákra és olyan területekre, ahova erősebb fedés szükséges. Nem maszkosít, könnyen bedolgozható a bőrbe, jól keveredik az arcszínnel, természetes a hatása. Több órán át tartó hatás, nem csomósodik a bőrön. Értékes összetevői a karnauba- és méhviasz, mely táplálja, hidratálja a vékony bőrt és megakadályozza a bőr kiszáradását.

hjh666

2016. január 29.

Nyár elején vásároltam, szuperül működik, nagyon jól fed, tartós, még strandon is,viszont ahogy telik az idő, szárad ki, pedig kínosan ügyelek mindig arra hogy erősen visszazárjam. Spórolni akartam ezzel a gyöngyszemmel, és ez lett a vége. Most kb. tégla állagú szegénykém. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

H4eszter

2015. november 12.

Nagyon fogyóban volt a korrektorom, de nem jutottam el drogériába, hogy lássam mit veszek, ezért rendeltem a 10 light beige árnyalatot. A képeken rózsaszínesnek tűnt, úgy gondoltam jó lesz szem alá. Akciósan vettem 1350,-ért. Megjött, narancssárgás, megijedtem, hogy megint "bevásároltam". De nem!
Kipróbáltam: jól fed, kevés kell belőle szépen kiigazítja a lilás színt. Még nem tudom milyen tartós.
Jóval keményebb, mint az essence krém korrektora, kevéssé puhul kéz meleg hatására, de legalább nem jön ki belőle több, mint amennyi kell. A csomagolása nem a legminőségibb, de nem szándékozom utaztatni. Fura, hogy nem tölti ki teljesen a helyét a termék, körülötte van 1 mm "üresség" a tégely széléig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

beautybaby18

2014. szeptember 19.

Elégedett vagyok ezzel a termékkel, sokkal jobban fed, mint amiket idáig kipróbáltam. Sűrű az állaga, így nem folyik le rólam, és egész nap tartós marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

őzgida88

2014. július 9.

Azt kaptam ettől a terméktől, amit vártam. Nem maszkosít, könnyen bedolgozható a bőrbe, természetes a hatása, nem csomósodik a bőrön és hosszantartó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 9.

csokissex

2014. április 16.

Nagyon jó termék, nekem jobban bevált, mint a hasonló árkategóriások. Egyáltalán nem szárítja az amúgy is száraz bőröm és nagyon jól fed. Ha felveszi a bőröm melegségét tökéletesen eldolgozható. Elfér a táskámban, bár még soha nem kellett napközben javítanom. Jó sok van benne, nem tudom mikor fog elfogyni, de biztos újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 16.

bbnb04

2014. március 7.

Egy nagyon picit csalódott vagyok, mert az én bőrömet kicsit szárítja. Bár jól fed, és az állaga sem rossz, annak ellenére, hogy elsőre nagyon keménynek, nehezen kezelhetőnek tűnik. Valójában könnyű eldolgozni a szükséges területeken, én a szem alá használom, pattanásra, pirosság eltüntetésére. A bőrszárítás "funkciója" viszonylag hamar kiütközött, kb. az 5. használat alkalmával vettem észre. Nagyon sajnálom, mert amúgy semmi gond nem lenne vele, és azért el fogom használni, ha sok időbe telik is, de az olcsóbb kategóriájú Essence-s korrektorom maradt a favorit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.