Paese

Ár:   3840 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Multifunkcionális fixáló és színintenzitást fokozó koncentrátum folyadék.

Innovatív fixáló folyadék, mely tökéletes alap a szemfestékeknek és rúzsoknak. Megkönnyíti a pigmentek, egyéb por alapú festékek, csillámok, rúzsok fixálását, valamint optimálissá teszi azok láthatóságát. Más festék alapokkal (primerekkel) ellentétben ez nem krémes, hanem teljesen áttetsző folyékony textúra. Az olaj sűrűségére hasonlítható. Nagyon minimális kell belőle. Optimalizálja a festék színét és fixálja anélkül, hogy megváltoztatná az eredeti színét. Erősen fixál, nehéz lemosni, szinte teljesen vízálló. Meg kell várni a teljes száradását.

Hypoallergen, nem tartalmaz tartósítószert, parabeneket, formaldehidet, ezáltal hosszú távú és biztonságos a használata.

natulcien

2018. július 23.

Mindig kutatom, keresem a érdekes sminktermékeket és ez az aktuális kedvencem. Tényleg hozza, amit ígér. A por festékeknek tökéletesen visszahozza a színét, és hihetetlen tartóssá teszi a szemen a sminket, ráadásul a rúzsokkal is csodát művel. Bomba biztos lesz tőle minden egyéb előkészítés nélkül a legegyszerűbb rúzs is. Nekem kibírt egy pásztortarhonyát uborkával, jó pár kakaós sütit és egy óvatos fogmosást is. Azt kellett kitapasztalni hogyan működik. Szóval leírom nekem mi vált be. Kézzel viszek fel egy cseppet mindkét szemhéjamra. Bőven elég mindkettőre, nagyon kiadós termékez az apró kiszerelés ellenére. Ugyanígy egy picike csepp elég az ajkaimra, mindenféle előkészítés nélkül. Ecsettel is próbáltam felvinni de nem olyan hatékony, meg az ecsetet utána nagyon nehéz kimosni a termékből. Csakis olajos áztatás segít. Szóval kézzel tökéletesen eldolgozható. Meg kell várni, míg megszárad és már kenhető is rá minden termék. Borzalmasan hatékony. Olyan, mintha ragasztóra kenné az ember a por. A rúzs is egy nagyon ragadós felületre kerül, de ha már rajta a termék semmi nem marad a ragadósságból, csak a bombabiztos smink. Sokáig elég lesz, tényleg nagyon stabil kis alap. Csodaszer. Nem fogom napi rendszerességgel használni, de ha be kell vetni valami mozdíthatatlant akkor ez lesz az. Jó szívvel ajánlom:) .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Takatime

2017. január 12.

Ma kaptam kézhez a makeupplazaról rendeltem 3839ft volt az ára.
Először félve rendeltem hiszen sehol se találtam véleményeket róla és én nem hiszek a termékleírásoknak mert sokat csalódtam más kozmetikai termékeknél. De ez egy csoda eddig ! Teszteltem, hogy valóban pigmentáltabb lesz e tőle a szemhéjpuder és igen valóban és meglepően lényegesen, huztam két fekete puder csikot a kezemre egyiket a fixált felületre másikat tisztán a bőrömre a fixált felületen valóban feke szín lett a másik csík inkább sötétszürke.
Hogy tényleg vízálló e? Igen kinyitottam a csapot alátettem a kézfejem a fixált puderes felületről lepergett a víz a másikról nem. vízzel nem lehet lemosni ne is probáljátok szerintem.
Azonban mikor felkentem picit ragadós volt de amint feltettem rá a púdert nem is éreztem hogy fixáló van a szememen az hogy mien a tartóssága a későbbiekben kitapasztalom :) csak ajánlani tudom megéri az árát! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Ma kaptam kézhez a makeupplazaról rendeltem 3839ft volt az ára.

Hidratálók: Caprylyl Glycol