Paese

Ár:   1920 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. november 28.

Ár:   1920 Ft
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Sérült, gyenge körmök erősítésére javasolt lakk. Gyorítja a növekedést, keményíti, rekonstruálja a körmöket. A kezelés során kiegészíti a körömlemez hiányosságait, visszaállítja a megfelelő szintű hidratáltságot. Ásványi részecskéi beépülnek a körömlemezbe. (Enyhén rózsaszínes árnyalatot eredményez)

evaedinakiss

2019. szeptember 11.

Makeuplaza-ról rendeltem... géllakk után nagyon csúnyák voltam a körmeim, és ezt kezdtem el használni, hogy gyorsabban rendbe hozzam. Sokkal hamarabb rendbe jött a körmöm és ezzel teljesen vállalható volt amíg teljesen le nem nőtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)