Pai Skincare

Ár:   18 700 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sztikke, Módosítva: 2022. január 31.

Ár:   18 700 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Pillekönnyű arcolaj, amely nyugtatja és erősíti a stresszes bőrt. A formula csökkenti a látható irritáció jeleit, a feszülő érzést, miközben a ceramidok biztosítják a bőr hosszú távú ellenálló képességét az irritációval szemben. Gyorsan felszívódó formulája smink alá is ideálissá teszi, a bőr feltöltötté és ragyogóvá válik. Az innovatív olaj organikus és vegán kivonatokat tartalmaz: A kínai kúszómagnólia kivonat csökkenti az irritáció látható jeleit, a kakaó mérsékli a feszülő érzést, míg a ceramid komplex hosszú távon védi a bőr védőrétegét. Az illatmentes olaj mindenki számára áldásos hatású, de kifejezetten ajánlott a reaktív, irritált bőrűeknek.

Ár: 6200 , Eladó: megamelon
Állapot: 3/4ig, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

sztikke

2022. január 22.

Egy szuperkönnyű arcolajat kerestem a Sjö Skin helyett, ami kapható kisebb kiszerelésben is (sajnos nem tudom elég gyorsan elhasználni a nagy kiszerelésű arcolajakat az arcomra, és ki kell dobnom a felét). Nem volt könnyű dolgom, mert a legtöbb arcolaj nekem túlságosan fullasztó hatású és eltömíti a pórusaimat. Ez az olaj mindenben tökéletes, imádom! Az eddigi kedvenc Sjö Skinhez képest ez még annál is hígabb, szépen terül, kellően hidratál és ráadásként nyugtatja is a bőrömet. Enyhe, természetes illata van, pont annyi összetevő van benne, amennyi kell, és nem okoz pattanásokat. Plusz pont, hogy a pipettájával nagyon kis adagot is lehet adagolni. Két hónapja szinte minden nap használom, mert a hideg, száraz időben nem elég a sima hidratáló az arcomra. Kapható belőle kis kiszerelés is, úgyhogy 10 ml-t rendeltem belőle, amit elfeleztem anyukámmal, és még bőven van belőle mindkettőnknek. Annyira kevés kell belőle egy használatra, hogy szerintem még hónapokig ki fogok vele tartani. Biztosan újra fogjuk venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Schizandra Sphenanthera Fruit Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A schisandra gyümölcs kivonata. A CosIng besorolása szerint antioxidáns, bőrkondícionáló, bőrvédő, és szeborrea ellenes hatása van. Ázsiai kutatások szerint állítólag segít megvédeni a bőrt a nap káros sugarzásától. (Önmagában nem fényvédő szer.) Segíti a napsugárzás vagy szél által károsodott bőr regenerációját, valamint segíti a bőrt nedvességének megtartásában.